KSWPolskie MMA

Kendall Grove szykowany dla Michała Materli na KSW 35, trzy walki wieczoru

W maju na gali KSW 35 możemy być świadkami rewanżu między Michałem Materlą a Kendallem Grove. W sopockiej Ergo Arenie wystąpią też Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski.

Wielkimi krokami zbliża się gala KSW 34 na warszawskim Torwarze, ale jednocześnie pełną parą trwają już przygotowania do kolejnego wydarzenia. KSW 35 odbędzie się 28 maja w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.

Jesteśmy w tym momencie na takim etapie, że trzy main-eventy będą.

– powiedział współwłaściciel Konfrontacji, Maciej Kawulski w programie Puncher.

Zastanawiamy się, czy nie przesadzamy. Ma się pojawić i Mamed Khalidov, i Mariusz Pudzianowski, i duże prawdopodobieństwo, że i Michał Materla. Wszyscy w doskonałych starciach. Nie będę zdradzał, kto z kim, ale mogę powiedzieć, że każda z tych walk będzie bardzo ciekawa. Znaczy, żadną tajemnicą nie jest, że Michała Materlę przymierzamy do Grove’a, z którym już bił się i była to walka roku, zdaje się, poprzedniego. Wiemy, o czym się mówi w kontekście Mameda Khalidova, ale pozostawię to tajemnicą jeszcze przez jakiś czas.

Michał Materla i Kendall Grove starli się w 2013 roku na gali KSW 23. Po wyrównanej, emocjonującej walce sędziowie wskazali na Polaka.

Mistrz kategorii średniej KSW, Mamed Khalidov, jest natomiast przymierzany do Aziza Karaoglu, który pod banderą największej polskiej organizacji zanotował trzy kolejne zwycięstwa.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button