UFC

Kelvin Gastelum pokonał Daniela Rodrigueza na UFC Rijad

Wagi znów nie zrobił, ale Kelvin Gastelum powrócił na zwycięskie tory, pokonując Daniela Rodrigueza podczas gali UFC w Rijadzie.

Kelvin Gastelum (19-9) pokonał na pełnym dystansie Daniela Rodrigueza (17-5) w ramach gali UFC Fight Night w Rijadzie.

Pierwsza runda walki stała pod znakiem szermierki na pięści w stójce. Zawodnicy praktycznie nie kopali, o jakichkolwiek zapasach nie wspominając. Obaj mieli swoje dobre momenty, ale to Gastelum był nieco aktywniejszy i agresywniejszy, kilka razy ciosami rzucając rywala na ogrodzenie. Ten jednak broni nie składał, kilka razy traktując rywala srogimi kombinacjami.

W drugiej odsłonie Gastelum zaczął przejmować stery walki w swoje ręce – także z uwagi na tytan w szczęce. Wyłapał kilka bomb Rodrigueza, niewiele sobie jednak z nich robiąc. Gdy sam trafiał, zmuszał natomiast rywala do oddawania pola. Zaliczył też dwa obalenia i zaczął okopywać nogę przeciwnika. Rodriguez cały czas pozostawał jednak w grze.

Gastelum do rundy trzeciej wyszedł ze znacznie większym zapasem paliwa. Nacierał, rozpuszczał ręce. Nawet gdy inkasował uderzenia, nic sobie z tego nie robił. W połowie rundy przewrócił Rodrigueza, traktując go uderzeniami ciosami z góry. Z czasem pozwolił mu wrócić na nogi, ale w końcówce znów go przewrócił.

Sędziowie wskazali jednogłośnie na Kelvina Gasteluma w stosunku 2 x 30-27, 29-28.


PEŁNE WYNIKI UFC RIJAD – TUTAJ


Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button