UFC

Justin Gaethje wyjaśnia dziwną reakcję swojego trenera na nokaut na Jamesie Vicku

Justin Gaethje wyjaśni zaskakującą reakcję swojego trenera Trevora Wittmana na nokaut, jakim w walce wieczoru gali UFC Fight Night 135 potraktował Jamesa Vicka.

Pewne zdziwienie w świecie MMA wywołała reakcja trenera Trevora Wittmana na brutalny nokaut, jaki jego podopieczny Justin Gaethje zafundował w walce wieczoru sobotniej gali UFC Fight Night 135 w Lincoln Jamesowi Vickowi.
Wittman przyjął mianowicie nokaut ze stoickim spokojem, zupełnie go nie celebrując – w przeciwieństwie do reszty narożnika zwycięzcy.

https://twitter.com/streetfitebanch/status/1033603586628956160

Highlight poczuł się zobowiązany do wyjaśnienia reakcji swojego trenera, co też uczynił w krótkim wpisie na Twitterze.

Trevor Wittman jest najlepszym trenerem na świecie. Wie, że zwycięstwo jednego, jest klęską drugiego. Będzie ze mną świętował, gdy upewni się, że z moim rywalem wszystko jest w porządku – i to właśnie tutaj widać.

Trevor Wittman nie jest szczególnie medialnym trenerem, ale niezwykle cenionym w środowisku MMA. Ma pod swoją trenerską pieczą między innymi mistrzynię kategorii słomkowej Rose Namajunas, a w przeszłości współpracował też między innymi z Georgesem Saint-Pierrem czy Stipe Miocicem.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #28 – UFC Lincoln | Justin Gaethje | Babilon MMA 5

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button