UFC

Justin Gaethje: „Jeśli jesteś tak wysoki, musisz mieć kruche kości”

Justin Gaethje zapowiada fajerwerki podczas dzisiejszej gali UFC Fight Night 135 w Lincoln, gdzie stanie naprzeciwko Jamesa Vicka.

Wczesnym jutrzejszym rankiem czasu polskiego do czwartej walki w oktagonie UFC wyjdzie w Lincoln uważany przez wielu za najbrutalniej walczącego zawodnika na świecie Justin Gaethje.

Były dominator kategorii lekkiej WSoF powalczy o przełamanie czarnej serii dwóch porażek, w walce wieczoru gali UFC Fight Night 135 krzyżując pięści z rozpędzonym czterema zwycięstwami Jamesem Vickiem.

Nie mogę się doczekać, aby go znokautować. Aby zapłacił za każde słowo, jakie wypowiedział.

– powiedział Highlight po ceremonii ważenia w rozmowie z FOX Sports.

Nie lubię gościa. Nie lubiłem go, zanim nas zestawiono. Nie szanuję tego, jak walczy i co robi.

Gaethje przyznał, że w sparingach pomagali mu zawodnicy wagi półśredniej i średniej – a to z uwagi na gargantuiczne rozmiary Vicka, który jest najwyższym zawodnikiem wagi lekkiej w UFC.

Niełatwo znaleźć lekkich o takim wzroście.

– powiedział Justin.

Jeśli masz metr dziewięćdziesiąt, to musisz mieć kruche kości. Wyjdę tam więc i doprowadzę do kontaktu moich kości z jego kośćmi i zobaczymy, które są silniejsze.
Słynący z ultra agresywnego podejścia do walki i gotowości do przyjęcia dwóch uderzeń, aby oddać jednym Gaethje nie pozostawia też wątpliwości, że do oktagonu wejdzie z identycznym jak dotychczas nastawieniem.

Wszystko to kwestia kondycji.

– powiedział.

Moje wyczucie czasu jest w punkt, jestem pewny siebie. Jestem pewien tej walki. Jestem pewien, że nie wytrzyma natarcia, jakie przeprowadzę. Będzie dobra zabawa.

*****

Kompendium wiedzy – UFC Fight Night 135

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button