UFC

Josh Emmett po zażartej walce pokonał Calvina Kattara

W starciu wieńczącym galę UFC Fight Night Josh Emmett pokonał faworyzowanego Calvina Kattara.
W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Austin skreślany przez bukmacherów Josh Emmett (18-2) po zażartej, choć technicznej walce pokonał niejednogłośną decyzją Calvina Kattara (23-6).
Pierwsza runda walki była wyrównana. Emmett pracował z dystansu, korzystając z prostych – głównie jaba i swojej firmowej kombinacji 1-2 – podczas gdy Emmett rozpuszczał ręce w ostrych kombinacjach. Josh chętnie kopał też lowkingi. Obaj zanotowali kilka dobrych uderzeń.

Druga odsłona była podobna. Calvin notował sukcesy w obszarze jabów, podczas gdy Josh atakował w krótkich, ostrych zrywach, bombardując głowę i korpus rywala.

Trzecia runda toczyła się w podobnym rytmie, choć Emmett był nieco aktywniejszy. Wydawało się, że ma po swojej stronie sporą przewagę mocy. Bombardował rywala w krótkich zrywach, atakując sierpami na korpus i głowę.W czwartej rundzie Calvin nabrał nieco wiatru w żagle, trafiając fantastycznym obrotowym łokciem. Jednym z krzyżowych prawie posłał na deski Emmetta, choć ten w ostatnich sekundach mocno podkręcił tempo, rozpuszczając ręce w półdystansie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Ostatnia runda była wyrównana. Emmett była agresorem, ale Kattar dobrze pracował na nogach, unikając szarży rywala. Obaj jednak trafiali dobrymi uderzeniami – Emmett mocniej, Kattar częściej.
Sędziowie nie byli jednogłośnie. Wskazali w stosunku 2 x 48-47, 47-48 na Josha Emmetta, który odniósł tym samym piąte zwycięstwo z rzędu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Back to top button