Jose Aldo jednak powalczy o pas mistrzowski?

Dana White nie wyklucza, że w swojej kolejnym pojedynku Jose Aldo powalczy o pas mistrzowski.

Po dotkliwej porażce z Conorem McGregorem na gali UFC 194 niepokonany wcześniej przez dekadę Jose Aldo zapowiedział, że zaakceptuje tylko walkę, w której na szali znajdzie się pas mistrzowski, czyniąc wyjątek jedynie dla Irlandczyka – z nim zmierzy się nawet, jeśli na szali nie znajdzie się złoto.

Szef UFC, Dana White, stwierdził jednak, odpowiadając na żądania Brazylijczyka, że obecnie trudno zestawić taką walkę ponownie.

Wygląda jednak na to, że sternik giganta z Las Vegas może zmienić zdanie.

Kocham Jose.

– stwierdził Dana White w rozmowie z ESPN Brazil.

Zadzwonię do niego dzisiaj i porozmawiamy, aby zdecydować, kto będzie dla niego następny.

Lakonicznym „tak”, White odpowiedział też na pytanie, czy rozmowa dotyczyć będzie walki o pas mistrzowski.

W kontekście zbliżającej się wielkimi krokami batalii Conora McGregora z Rafaelem dos Anjosem nie wydaje się szczególnie prawdopodobne, aby Aldo otrzymał rewanż z Irlandczykiem, ale walka o (tymczasowy – jeśli McGregor nie planuje powrotu do kategorii piórkowej) pas mistrzowski z Frankiem Edgarem może być realnym rozwiązaniem zamieszania związanego z migracją Notoriousa.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply