Jorge Masvidal relacjonuje spotkanie z Michaelem Bispingiem: „Nie będziemy się bić w hotelu”

Jorge Masvidal opowiada o pierwszym w swoim życiu spotkaniu z Michaelem Bispingiem przed galą UFC 213.

Jorge Masvidal i Michael Bisping od dawna nie darzą się sympatią – delikatnie rzecz ujmując. Gamebred przekonuje, że ich konflikt wziął się stąd, że swego czasu odmówił udziału w podcaście Hrabiego, co miało bardzo urazić tego ostatniego. Brytyjczyk natomiast twierdzi, że to Masvidal zaczął na Twitterze medialną wojenkę, niczym niesprowokowany.
Tak czy inaczej – iskrzy, a smaczku wszystkiemu dodaje oczywiście konflikt Brytyjczyka z Yoelem Romero – krajanem i klubowym kolegą Masvidala.

Jak się jednak okazuje, drogi Gamebreda i Hrabiego niedawno się skrzyżowały. Choć może słowo „skrzyżowały” nie oddaje najlepiej ich spotkania przed galą UFC 213 w Las Vegas. Ale oddajmy głos Masvidalowi, który na łamach BJPenn.com powiedział tak:

Nikomu o tym wcześniej nie mówiłem, ale gdy Bisping to zrobił, pomyślałem sobie, ja pierdole, co za cipa. To był pierwszy raz w życiu, gdy spotkałem Bispinga, było to w tygodniu walki Yoela (Romero).

Około 8 rano szedłem na wywiad, a z taksówki wychodzi nagle Bisping, kompletnie zalany. Widzę go, patrzę na niego, a on ledwie zerka, odwraca się i odchodzi w kompletnie przeciwnym kierunku – a to było na korytarzu. Duży korytarz, więc albo idziesz na północ, albo na południe. Nie ma bocznych dróg. Idzie więc najdalej ode mnie, jak tylko potrafi. Zatrzymuję się, zdejmuję okulary, gapię się na niego i krzyczę: „Co tam, ogierze?”, a on tylko pokazuje shakę (gest) i idzie dalej. Nawet nie odnotował, że tu jestem. Zaczynam więc robić żarty, opowiadać bzdury. Są tam też goście z PR UFC, którzy mają mnie zaprowadzić na te wywiady. Widzą to wszystko i próbują mnie uspokoić, bo jestem już wkurzony na tego idiotę.

Nawet nie spojrzał mi, kurwa, w oczy jak mężczyzna. Nie oczekuję, że będziemy się tam lać, bo jesteśmy zawodowcami. Nie będziemy bić się w hotelu. Ale przynajmniej odpowiedz na to jak mężczyzna. Opowiadałeś tyle pieprzonych bzdur, więc podejdź i powiedz mi to, kurwa, prosto w twarz. Bądź mężczyzną. Opowiadasz masę bzdur o mnie i o moim kraju, więc podejdź i powiedz mi to w twarz jak mężczyzna.

*****

Michael Bisping reaguje na znieważanie brytyjskiej flagi przez Yoela Romero: „Po prostu oszalał”

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply