Jones gotowy na współpracę z Mayweatherem

Jon Jones zapowiada, że wkrótce może rozpocząć współpracę sponsorską z Floydem Mayweatherem Juniorem.

Zanim spowodował wypadek samochodowy, wśród jego sponsorów widnieli między innymi Nike, Gatorade czy EA Sports. Później jednak wszystko się zmieniło, a sponsorzy odeszli w siną dal. Jon Jones, bo o nim mowa, w rozmowie z Arielem Helwaniem z MMAFighting.com przekonuje jednak, że pieniędzy mu nie brakuje, bo inwestował je mądrze. Czy chciałby, aby dawni sponsorzy powrócili?

Niekoniecznie. To była duża część mojego przychodu. Moim celem jest, aby działać lepiej, po prostu działać lepiej. Wierzę, że wszystko, co najlepsze w biznesie, jest dopiero przede mną. W mojej karierze, jako mąż, jako ojciec – sądzę, że najlepsze przede mną.

Były mistrz kategorii półciężkiej UFC uważa tak, ponieważ teraz – po ciężkich doświadczeniach – inaczej patrzy na życie, jest mądrzejszy.

Kto wie… Może Floyd zdaje sobie sprawę, że jestem kontrowersyjnym tematem, trochę jak on sam. Wielu ludzi go kocha, wielu nienawidzi, ale wielu włącza telewizory, gdy walczy i może tak samo myśli o mnie i wiąże to ze mną.

– powiedział Bones, nawiązując do słów Floyda Mayweathera Juniora, który kilka dni temu wyraził zainteresowanie sponsorowaniem Jonesa.

Jeszcze z nim nie rozmawiałem, ale mój partner biznesowy skontaktował się z nim i możecie mnie zobaczyć w marce Money Team. Nie mówię, że dołączam do Money Team, ale zdecydowanie jest taka możliwość, nie mam nic przeciwko. Kariera Floyda była niesamowita.

Czy wkrótce skrzyżują się biznesowe drogi Jonesa i Mayweathera, a Reebok zostanie z niczym?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply