UFC

Jon Jones aresztowany w Las Vegas!

Jon Jones znów na bakier z prawem! W piątkowy poranek Amerykanin został aresztowany w Las Vegas.
Nie zasypia gruszek w popiele były dominant kategorii półciężkiej UFC Jon Jones! Wczesnym piątkowym rankiem około godziny 5:45 w Las Vegas, ledwie kilka godzin po tym, jak wziął udział w ceremonii wręczania nagród Hall of Fame, Bones został aresztowany.
Byłemu mistrzowi kategorii półciężkiej UFC postawiono zarzuty związane między innymi z przemocą domową – o co konkretnie chodzi, póki co nie wiadomo – oraz dokonaniem zmian i uszkodzeniem samochodu, który nie należał do niego.

Ten drugi zarzut jest bardzo szeroki i może oznaczać przebogaty zakres wykroczeń – od zapalenia silnika samochodu przez zmianę biegów, celowe uszkodzenie auta czy spuszczenie oleju po poluzowanie hamulców, uszkodzenie elektroniki czy jazdę cudzym samochodem.

O aresztowaniu zawodnika doniósł portal ESPN.

Bones przebywa obecnie w areszcie w Clark County. Kaucja wynosi 8 tysięcy dolarów, ale wedle doniesień, Jones jest zatrzymany na co najmniej 12 godzin.Organizacja UFC nie wydała jeszcze żadnego komunikatu. Głos zabrał natomiast menadżer Jona Jonesa Richars Schaefer.

– Fakty nadal są gromadzone – powiedział w rozmowie z ESPN.com. – Póki co nie znamy całej historii, więc nie zamierzam komentować sprawy, dopóki nie będę miał okazji, aby porozmawiać z Jonem Jonesem. Wtedy zobaczymy, co się wydarzy.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Jon Jones jest już bardzo doświadczonym zawodnikiem w bojach z amerykańskim prawem. W przeszłości trafiał do aresztu między innymi za spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia, prowadzenie pod wpływem środków odurzających czy nieodpowiedzialne użycie broni.

Ostatniego występku Bones dokonał w marcu ubiegłego roku w Albuquerque – prowadził pojazd w stanie nietrzeźwym oraz nieodpowiedzialnie obchodził się z bronią. Nie miał też ubezpieczenia. Został ukarany 4-dniowym aresztem domowym i rocznym nadzorem sądowym, w ramach którego musiał trzymać się z dala od jakichkolwiek problemów z prawem. I oddać mu trzeba, że wytrzymał nawet dłużej, bo półtora roku.
W oktagonie 34-latek nie był widziany od lutego ubiegłego roku, gdy kontrowersyjnie wypunktował Dominicka Reyesa. Obecnie Bones przygotowuje się do debiutu w kategorii ciężkiej – tj. przede wszystkim nabiera masy. Chce ważyć 270 funtów. Jego celem jest walka ze zwycięzcą unifikacyjnej walki na szczycie pomiędzy Francisem Ngannou i Cirylem Gane. Do akcji planował powrócić w drugim kwartale przyszłego roku.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Przegląd bukmacherski #32 – UFC 266: Volkanovski vs. Ortega

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button