UFCWiadomości MMA

Jon Anik: „Jones może stracić około 30 milionów”

Wygląda na to, że bardziej niż reputacja Jonesa może ucierpieć jego portfel.

Reputacja to nie wszystko – Jon Jones przez potencjalne zawieszenie, jakie otrzyma od USADA za naruszenie polityki antydopingowej może stracić około 30 milionów dolarów. Tak przynajmniej twierdzi jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w branży, Jon Anik.

Finansowa huśtawka Jonesa jest niesamowita. Jestem pewien, że dla fanów nie jest to najważniejszy problem, ale jest to swego rodzaju sprawa bezprecedensowa. Antoine Walker, były zawodnik Boston Celtics, zarobił około 100 milionów dolarów w NBA i wszystko to przepuścił. Jon Jones stoi wręcz w zupełnej opozycji do niego. On może stracić niezliczone miliony dolarów przez to, że nie będzie mógł rywalizować w określonym swojej kariery. Ludzie z jego otoczenia mówią, że zarobiłby największą kwotę za UFC 200, więc jeśli on będzie zawieszony na 12 lub 24 miesiące, Kenny, to może oznaczać straty rzędu 25 do 30 milionów dolarów.

– stwierdził dziennikarz w swoim podcaście, w którym występuje wespół z Kennym Florianem.

Były mistrz wagi półciężkiej UFC utrzymuje, iż jest niewinny. Pierwsze przesłuchanie Jonesa odbędzie się już dzisiaj, choć raczej mało prawdopodobne, abyśmy poznali karę Bonesa za pierwszej jego rozprawie. Nowojorczykowi grozi nawet dwa lata zawieszenia.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button