UFC

Joe Rogan dowiaduje się o walce Jana Błachowicza z Alexem Pereirą – i jest zachwycony! „Z Błachowiczem nie ma pie*dolenia!”

Joe Rogan zareagował na zestawienie Jana Błachowicza z Alexem Pereirą, które odbędzie się podczas lipcowej gali UFC 291 w Salt Lake City.
Może i podczas gali UFC 259 w marcu 2021 roku Joe Rogan przez 25 minut walki Jana Błachowicza z Israelem Adesanyą widział alternatywną rzeczywistość – zachwycony Nigeryjczykiem – ale oddać mu trzeba, że ani wcześniej, ani później komplementów przy różnych okazjach Cieszyńskiemu Księciu nie szczędził.

– Ten skurwiel uderza naprawdę mocno – powiedział o Polaku pod koniec 2020 roku Rogan w swoim podcaście. – Gdy sprzątnął Dominicka Reyesa… Jasna cholera! I to jeszcze dziwnym ciosem! Ujebał go jakimś dziwnym ciosem lewą ręką. To potwór!
W podobne tony uderzył zresztą także po wspomnianej walce Błachowicza z Adesanyą, którą nasz zawodnik wygrał jednogłośną decyzją sędziowską, fundując wówczas Nigeryjczykowi pierwszą w karierze porażkę

– Jego moc jest wręcz niedorzeczna – mówił i Janie kilka tygodni po UFC 259. – Żeby to zobrazować… Jon Jones, który jest najlepszym zawodnikiem w dziejach, bił się z Dominickiem Reyesem. Dominick Reyes przewalczył z nim pięć rund i była to naprawdę bliska walka. Tak bliska, że niektórzy uważali, że to Dominick powinien był wygrać decyzją.

– Natomiast Błachowicz spacyfikował Dominicka Reyesa w dwie rundy. Rozpierdolił go. Nie przesadzam – rozpierdolił. Odbił mu swoją stopę na żebrach. Czerwona ślad na boku od kopnięć Błachowicza. A potem go znokautował.

Tymczasem kilka tygodni temu zestawiono pojedynek Jana Błachowicza z migrującym do 205 funtów byłym mistrzem wagi średniej Alexem Pereirą. Starcie to – uznawane powszechnie za eliminator do titleshota – posłuży za co-main event gali UFC 291, która odbędzie się 29 lipca w Salt Lake City.Do nie zawsze uważnie śledzącego najnowsze informacje ze świata MMA Joego Rogana wieści o polsko-brazylijskim zestawieniu dotarły z pewnym opóźnieniem. Jego reakcja była ponownie jednoznaczna – Amerykanin rozpływał się nad kowadłami w pięściach Polaka.

– To szalona walka, bo z Błachowiczem nie ma pierdolenia – powiedział w jednym z ostatnich odcinków swojego podcastu Rogan. – Gość miota gromami! Dla Pereiry to wielka sprawa, żeby przejść do wagi półciężkiej i od razu walczyć z Błachowiczem. Duży test. Nie mogę się doczekać.

Komentator UFC podzielił się też z widzami swoją teorią na temat migracji Poatana do wagi półciężkiej po utracie tronu 185 funtów na rzecz Israela Adesanyi.
– Nie wydaje mi się, żeby Pereira chciał znów robić 185 – ocenił Joe. – Brutalna cięcie dla niego. Spekuluje się dużo o tym, że właśnie dlatego… Po pierwsze – Israel trafił go idealnym uderzeniem. Idealnym. To następne też było idealne. To był piękny nokaut. Spektakularny.

– Wielu ludzi spekuluje jednak, że (Pereira) nie trzyma tak dobrze ciosu właśnie z powodu tak wielkiego ścinania. Na co dzień waży grubo powyżej 205 funtów. Jakieś 230 funtów. Jest ogromny.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button