UFC

Joe Rogan ma dość robienia wywiadów ze znokautowanymi wcześniej zawodnikami

Komentator UFC Joe Rogan nie chce już więcej robić w oktagonie wywiadów z zawodnikami, którzy kilka chwil wcześniej leżeli nieprzytomni na deskach.

W wywiadzie w oktagonie z Joe Roganem podczas gali UFC 203 Alistair Overeem, który kilkadziesiąt sekund wcześniej padł nieprzytomny pod ciosami Stipego Miocica, stwierdził, że sędzia popełnił błąd, nie dostrzegając klepania Amerykanina podczas gilotyny na początku walki.

Stipe był dzisiaj lepszy. To świetny sportowiec, jest twardy i zawsze wychodzi się bić.

– powiedział Reem.

Jedną rzecz mogę powiedzieć o tej walce – wierzę, że gdy powaliłem go, ruszyłem za nim i zapiąłem gilotynę, wyraźnie poczułem klepanie. Sędzia tego nie dostrzegł, nie przerwał, więc walka trwała dalej. Moim zdaniem odklepał i to lipa. Muszę powrócić do kolejki. Czuję, że jestem lepszym zawodnikiem, ale dzisiaj nim nie byłem… ale wyraźnie klepał.

Zaintrygowany Rogan poprosił wóz transmisyjny o zaprezentowanie powtórek na dużym ekranie – pokazano je z dwóch różnych kamer, ale zbity z tropu Holender nie potrafił określić, w którym momencie Miocic klepał.

Po gali Rogan ruszył na Twittera, gdzie dał upust swojemu niezadowoleniu z przeprowadzania wywiadów po walce z zawodnikami, którzy kilka chwil wcześniej byli nieprzytomni.

Poprosiłem szefów UFC, abyśmy wstrzymali się z przeprowadzaniem wywiadów z zawodnikami, którzy zostali znokautowani. Uważam, że nie jest to ani mądre, ani uczciwe.

– napisał komentator.

Jeśli rozmawialiście kiedyś z kolegą, który był znokautowany, wiecie, że ich percepcja rzeczywistości może mocno odbiegać, a ich pamięć jest ciężko naruszona.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button