Biznes MMA UFCUFC

Joe Riggs, KJ Noons i czterech innych zawodników zwolnionych z UFC

Przygoda z UFC Joe Riggsa, KJ-a Noonsa i czterech innych zawodników dobiegła końca.

Skrypt automatycznie śledzący zmiany w rosterze na oficjalnej stronie UFC informuje o pięciu nowych zwolnieniach. Z organizacją pożegnali się Joe Riggs, KJ Noons, Justin Salas, Jonavin Webb, Edgar Garcia oraz Mike Jackson.

Od czasu powrotu do UFC w 2014 roku Riggs stoczył cztery walki w oktagonie, przegrywając trzy z nich. Jedyne zwycięstwo odniósł nad Ronem Stallingsem w wyniku dyskwalifikacji, natomiast ostatnio przegrał z Chrisem Camozzim w ledwie 26 sekund.

Noons stoczył sześć walk dla UFC, zwyciężając dwie z nich. Nie zanotował wygranej od kwietnia 2014 roku, gdy efektownie ustrzelił emerytowanego już Sama Stouta. Przegrał dwie ostatnie pojedynki, klepiąc w walce z Alexem Oliveirą i ulegając na pełnym dystansie Joshowi Burkmanowi.

Salas przegrał dwa ostatnie starcia i trzy z ostatnich czterech. Szalę goryczy przelała jego ostatnia porażka z Jasonem Saggo.

Jonavin Webb i Edgar Garcia dwukrotnie wchodzili do oktagonu, dwukrotnie wychodząc z niego na tarczy. Z kolei Jackson stoczył jedną tylko walkę, ulegając bohaterowi jednego z odcinków Looking for a Fight Mickey’owi Gallowi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button