Joanna Jędrzejczyk underdogiem – kursy bukmacherskie na UFC 248 ujawnione

Bukmacherzy opublikowali kursy na wszystkie walki sobotniej gali UFC 248, którą uświetnią dwa pojedynki mistrzowskie.

Na stronie naszego partnera znajduje się komplet kursów bukmacherskich na galę UFC 248, która odbędzie się 7 marca w Las Vegas.

W walce wieczoru mistrz kategorii średniej Israel Adesanya jest bardzo wyraźnym faworytem. Kurs na jego zwycięstwo z Yoelem Romero wynosi 1.35. Wiktoria kubańskiego Żołnierza Boga jest natomiast wyceniana na 3.00.

W co-main evencie gali, na szali którego znajdzie się tytuł mistrzowski kategorii słomkowej, kursy bukmacherskie są bardziej wyrównane. Zwycięstwo zasiadającej na tronie Weili Zhang jest warte 1.48. Z kolei kurs na triumf Joanny Jędrzejczyk wynosi 2.40.
Największym bukmacherskim faworytem jest natomiast Rodolfo Vieira, która zmierzy się z Saparbegiem Safarovem. Kurs na zwycięstwo brazylijskiego wirtuoza parteru wynosi jedynie 1.09. Wiktoria Rosjanina jest wyceniana na 5.80.

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na sobotnią galę UFC 248:Obstawiaj wszystkie walki UFC 248 na PZBUK z darmowym zakładem na 50 PLN

*****

„Po czymś takim ludzie mówią, że wrócił?” – Khabib ostro o Conorze i Cerrone, z uznaniem o Tonym

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply