Polskie MMAWiadomości MMA

Joanna Jędrzejczyk nominowana w plebiscycie na sportowca roku!

Jak Polka poradzi sobie w starciu z gwiazdami innych sportów? To zależy od nas!

Już po raz 81 odbędzie się plebiscyt Przeglądu Sportowego na najlepszego polskiego sportowca roku. To zdecydowanie najważniejsza i najbardziej prestiżowa nagroda w Polsce. W tym roku będzie to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich fanów MMA. Po raz pierwszy w historii dziennikarze nominowali zawodnika mieszanych sztuk walki. A dokładniej rzecz biorąc zawodniczkę.

Joanna Jędrzejczyk (11-0) ma za sobą wspaniały rok. Najpierw w marcu podczas UFC 185 zdeklasowała Carlę Esparzę (10-3) i zdobyła tytuł, a następnie dwukrotnie go obroniła, bijąc kolejno Jessicę Penne (12-3) i Valerie Letorneau (8-4). Jeśli do niesamowitych wyników sportowych dodamy fantastyczną osobowość, umiejętność autopromocji, wyczucie mediów, otrzymujemy przepis na gwiazdę, której narodziny przez ostatnie 12 miesięcy obserwowaliśmy.

Konkurencja jest mocna. O przychylność fanów walczą między innymi Robert Lewandowski, Paweł Fajdek, Agnieszka Radwańska, Rafał Sonik i Kamil Stoch. Oprócz Asi sporty walki reprezentują jeszcze bokserzy – Krzysztof Głowacki i Andrzej Fonfara.

Głosować można tutaj. Każdy głos się liczy, więc klawiatury w dłoń i klikać, klikać, klikać!

Gratulacje!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button