„Jesteśmy bardzo blisko” – Conor McGregor kusi powrotem do oktagonu

Dopytany o swój powrót do oktagonu, Conor McGregor zapowiedział, że jest tego bardzo bliski, wskazując Las Vegas jako miejsce kolejnej walki.

W mediach aż huczy od spekulacji na temat pojedynku o złoto kategorii lekkiej pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem i Conorem McGregorem. Ba, w mediach społecznościowych pojawiają się ponownie doniesienia o podpisaniu kontraktu przez obu zawodników na okoliczność gali UFC 229, która odbędzie się 6 października w Las Vegas.

Termin ten od wielu tygodni jest zresztą uważany za najbardziej prawdopodobny w kontekście dagestańsko-irlandzkiego boju. Sam Khabib Nurmagomedov nie ukrywa zresztą, że pomimo tego, iż jest gotowy na bój z Conorem McGregorem kiedykolwiek, to jednak gdyby to od niego zależało, wyszedłby do Irlandczyka najchętniej właśnie przy okazji gali UFC 229.

Teraz natomiast, ku wątpliwemu zadowoleniu KSW, mamy kolejną przesłankę wskazującą na to, że do tej hitowej walki dojdzie właśnie 6 października, czyli w dniu gal UFC 229 oraz KSW 45 – wszystko za sprawą najnowszych wypowiedzi McGregora.

Jesteśmy bardzo blisko (powrotu). To jeszcze nic oficjalnego, ale jesteśmy blisko.

– powiedział Notorious w ulicznej rozmowie z TMZ.

Wierzę w to (że wrócę w tym roku). Dążę do tego. Zobaczymy, co się wydarzy. Marzyłbym o walce z Madison Square Garden, ale myślę, że ta odbędzie się w Las Vegas.
Jeśli zatem Irlandczyk nie myli się, to w grę wchodzą wyłącznie wspomniana gala UFC 229 oraz grudniowe UFC 232.

Dagestańczyk nie wykluczał co prawda i tego terminu, ale nie ukrywał, że wolałby jednak stawić czoła Irlandczykowi wcześniej.

*****

Powrót Jose Aldo – bez różańca i rolexa

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply