UFC

„Jesteś je*anym oszustem, stary” – Alexander Volkanovski wyjaśnił, dlaczego Brian Ortega nie zasługuje na walkę o pas

Nie oszczędził Briana Ortegi Alexander Volkanovski podczas konferencji prasowej przed galą UFC 266.

Po tym, jak wzięli udział w The Ultimate Fighter, wcielając się w rolę trenerów rywalizujących drużyn, Alexander Volkanovski i Brian Ortega sympatią do siebie zdecydowanie nie zapałali.

Podczas czwartkowej konferencji prasowej – ale i w licznych poprzednich wywiadach – australijski mistrz jako źródło swojej niechęci względem pretendenta wskazał jego brak profesjonalizmu, który objawiał się podczas TUF chociażby notorycznymi spóźnieniami na zajęcia.

Na tym jednak nie koniec, bo podczas konferencji prasowej konfrontacyjnie nastawiony Australijczyk wypomniał też zmieszanemu Ortedze oblanie kontroli antydopingowej, również ten fakt podnosząc jako argument na rzecz tezy o braku profesjonalizmu Amerykanina.

– Nie wiedziałem, że wpadłeś na dopingu – powiedział do Ortegi podczas intensywnego staredownu. – To gówno mi się nie podoba. Nie zasługujesz na to, aby tu być. Stary, jesteś jebanym dopingowym oszustem.

W 2014 roku Brian Ortega wpadł na drostanolonie po zwycięskim debiucie w UFC, w którym poddał w pierwszej rundzie Mike’a de la Torre. Walka została zmieniona na nieodbytą. T-City przyznał się później do zażycia niedozwolonego środka, kajając się za swój występek.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Alexander Volkanovski i Brian Ortega zmierzą się w walce wieczoru sobotniej gali UFC 266 w Las Vegas. Dla Australijczyka będzie to druga obrona złota, a dla Amerykanina drugie podejście do walki o tytuł – po przegranym z kretesem starciu z Maxem Hollowayem w 2018 roku.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button