UFC

„Jestem dumny, że wszystko, co osiągnąłem w życiu, jest zasługą ciężkiej pracy” – Jan Błachowicz nagrodzony za 50 czystych testów USADA

Jan Błachowicz został wyróżniony za niesplamiony najmniejszym naruszeniem zasad bilans 50 kontroli antydopingowych pod sztandarem UFC.
Podczas medialnego dnia w środę były mistrz kategorii półciężkiej UFC Jan Błachowicz otrzymał od współpracującego z ramienia UFC z Amerykańską Agencją Antydopingową Jeffa Novitzky’ego specjalną bluzę – tradycyjny już podarunek dla każdego zawodnika, który przeszedł 50 testów antydopingowych bez żadnej wpadki.

– Jestem dumny, że wszystko, co osiągnąłem w życiu, w mojej sportowej karierze, było zasługą ciężkiej pracy – powiedział Polak, zapytany o bluzę podczas konferencji prasowej. – Nie było żadnej drogi na skróty, żadnego oszukiwania. Dokonałem tego, bo wierzyłem w siebie i ciężko pracowałem. Jestem z tego dumny. Dziękuję.
Na bluzie, którą otrzymał nasz zawodnik, widnieje napis Legendary Polish Power.

Wedle danych dostępnych na oficjalnej stronie USADA, łącznie Cieszyński Książę przeszedł już 51 kontroli antydopingowych – wszystkie dały wynik negatywny. W tym roku póki co był testowany raz.


Lewy sierp i lowking – co różni dwie ulubione techniki Błachowicza i Pereiry?

Jak ustrzelić Pereirą? Dwie największe luki w stójce Brazylijczyka!


W sobotę w ramach co-main eventu gali UFC 291 w Salt Lake City Polak zmierzy się z Alexem Pereirą, który od czasu dołączenia do UFC w 2021 roku przeszedł suchą stopą 19 kontroli antydopingowych – z czego 8 w tym roku.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button