Polskie MMAUFC

„Jestem bardzo zmotywowany, aby gościa rozpie*dolić” – Krzysztof Jotko zapewnia, że wyniósł stójkę na nowy poziom przed walką z Mishą Cirkunovem

Krzysztof Jotko zapowiada srogie lanie Mishy Cirkunovowi, z którym powalczy podczas sobotniej gali UFC Fight Night.
Krzysztof Jotko nie był widziany w oktagonie od maja, gdy Sean Strickland przerwał jego serię trzech zwycięstw, pokonując Polaka jednogłośną decyzją sędziowską.

Szansę na powetowanie sobie tamtego niepowodzenia nasz zawodnik będzie miał już w sobotę w Las Vegas, gdzie w ramach gali UFC Fight Night powita w kategorii średniej przenoszącego się tam z półciężkiej Mishę Cirkunova.
– W ostatniej walce nie czułem się sobą – powiedział Krzysztof podczas konferencji prasowej przed galą. – Miałem długą przerwę po kontuzji ramienia. Miałem trudnego rywala.

– Sean sprawił, że z nim boksowałem, więc z nim boksowałem, a jego boks jest lepszy niż mój, więc wygrał.

– Wiem jednak, co źle zrobiłem w poprzedniej walce. Wiem, co muszę zmienić na tę walkę. Jestem więc tutaj bardzo, bardzo zmotywowany, aby rozpierdolić tego gościa.

Misha Cirkunov również ostatniej walki do udanych nie zaliczy, bo w marcu szybko przegrał przez nokaut z Ryanem Spannem. Mając zaś na uwadze, że na tarczy skończył aż cztery z ostatnich sześciu walk, nie sposób wykluczyć, że w sobotę kanadyjski Łotysz walczył będzie o pozostanie w UFC.– Walczę z Mishą Cirkunovem, dużym, silnym gościem, więc skupiłem się na nabraniu więcej wagi, aby być silniejszym – kontynuował Polak. – Trenowałem więc z Daru Strongiem. Zacząłem też treningi z nowym trenerem kickboxingu Edsona Barbozy, Andersonem Francą.

– Uważam, że bardzo mocno poprawiłem swoją stójkę. Moja stójka jest bez porównania lepsza niż jego i udowodnię to w tę sobotę.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Jak mawia Mike Tyson, wygrywają szybsi – powiedział Jotko. – Gdy walczyłem z Erykiem Andersem, w dniu walki miał 225 funtów, a ja miałem tylko 200. A byłem sprytniejszy, szybszy i kontrolowałem walkę. Lepiej walczy mi się więc z dużymi gośćmi.

– Sam jestem małym gościem, bardzo szybkim, więc uwielbiam walki z dużymi gośćmi.
Starcie Krzysztofa Jotki z Mishą Cirkunovem rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę około godziny 1:30 czasu polskiego.

Poniżej cała konferencja prasowa z Polakiem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Sprawdź też
Close
Back to top button