UFC

Jest pierwszy komentarz Jana Błachowicza z Salt Lake City! Nie obyło się bez problemów!

Jan Błachowicz zabrał po raz pierwszy głos z Salt Lake City, gdzie niebawem stanie w szranki z Alexem Pereirą.
Były mistrz kategorii półciężkiej Jan Błachowicz jest już w Salt Lake City, gdzie za dwa tygodnie stanie do walki z Alexem Pereirą w ramach co-main eventu fantastycznie zapowiadającej się gali UFC 291.

Z uwagi na niełatwe warunki panujące w mieście – jest ono położone 1300 metrów nad poziomem morza – były polski mistrz chce mieć odpowiednio dużo czasu, aby się przestawić i zaaklimatyzować.

W międzyczasie w kategorii półciężkiej doszło do prawdziwego trzęsienia ziemi. Kilkanaście godzin temu Jamahal Hill ogłosił bowiem zwakowanie tytułu mistrzowskiego z powodu poważnej kontuzji, jakiej się nabawił – a konkretnie zerwania ścięgna Achillesa.
Czy – a jeśli tak, to w jaki sposób – bezkrólewie, które właśnie zapanowało w wadze półciężkiej, zmieni status polsko-brazylijskiego pojedynku, który został okrzyknięty mianem eliminatora do walki o złoto? Tego póki co nie wiadomo. Dana White i spółka nie zabrali póki co głosu w sprawie wakatu z 205 funtach.

Głos po raz pierwszy od czasu zwakowania pasa przez Sweet Dreams zabrał natomiast Cieszyński Książę, choć… Nie odniósł się w żaden sposób do tematu bezkrólewia.

– Siema wszystkim – powiedział. – Słuchajcie, meldujemy się w Salt Lake City. Jest trener Michał, jest Patryk, jest Seba. Tak że pierwsze koty za płoty, przepalamy się. Przylecieliśmy wczoraj.

– Oczywiście nie obyło się bez przygód, bo torba ze sprzętem ciągle leci do mnie, ale coś tutaj uzbierałem. Stare rękawice, tak że jest co robić. Przepalamy, łapiemy klimat. Pozdrawiam.

W narożniku naszego reprezentanta staną trener Michał Mankiewicz, sparingpartner Patryk Grabowski oraz przyjaciel Cieszyńskiego Księcia Sebastian Kurek, czyli Beny.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button