UFC

Jest już za stary? Alexander Volkanovski z paradną odpowiedzią na zarzuty Ilii Topurii przed UFC 298 (VIDEO)

Mistrz wagi piórkowej UFC Alexander Volkanovski odniósł się do tezy, jakoby był już leciwy, najlepsze lata kariery mając już za sobą.
Zbliżającemu się wielkimi krokami starciu na szczycie wagi piórkowej UFC pomiędzy jej wieloletnim mistrzem Alexandrem Volkanovskim i niepokonanym pretendentem Ilią Topurią towarzyszy aura zmiany warty. Chętnie podkreśla się, że Australijczykowi w tym roku stuknie 36. lat, podczas gdy hiszpański Gruzin jest od niego o osiem aż lat młodszy.

El Matador chętnie forsuje też medialnie tezę o schyłkowym etapie kariery Volka. Nie ma wątpliwości, że zeszłoroczna klęska Australijczyka w rewanżu z Islamem Makhachevem nie była dziełem przypadku, a jedynie przesłanką wskazującą na rychły koniec jego panowania w 145 funtach.
Z narracją taką oczywiście kompletnie nie zgadza się Alexander, który nie tylko zapowiada, że da Ilii lekcję pokory, ale też snuje wizję powrotu do rozgrywki o pas wagi lekkiej.

W piątek Australijczyk opublikował cieszące się ogromną popularnością i nafaszerowane komicznymi fragmentami nagranie, w którym w żartobliwy sposób odniósł się do sugestii, że jest już stary.

Alexander Volkanovski i Ilia Topuria zmierzą się 17 lutego w Anaheim w walce wieczoru gali UFC 298. Dla Australijczyka będzie to szósta obrona tytułu mistrzowskiego.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

  1. Poczucia humoru odmówić mu nie mogę 😉 Super. Mi się to bardzo podoba. Dużo bardziej niż 'trasztok’ (jakby tego nie nazwać). Lekki bój dla Australijczyka to nie będzie ale przynajmniej w dobrym smaku. 👍 Trzymam za niego kciuki… choć mam też obawy. Tak czy siak GOODLUCK! 😉💪

Dodaj komentarz

Back to top button