UFC

Jednoznaczny typ! Israel Adesanya wskazuje zwycięzcę walki Roberta Whittakera z Ikramem Aliskerovem na UFC Rijad!

Dzierżący kiedyś pas kategorii średniej Israel Adesanya wytypował zwycięzcę sobotniej konfrontacji Roberta Whittakera z Ikramem Aliskerovem na UFC Rijad.

Były mistrz wagi średniej UFC Israel Adesanya nie ma wątpliwości, kto wygra walkę wieczoru sobotniej gali UFC Fight Night w Rijadzie. W najnowszym nagraniu na swoim kanale YT Nigeryjczyk wziął pod lupę starcie Roberta Whittakera z Ikramem Aliskerovem.

Pierwotnie rywalem Australijczyka był Khamzat Chimaev, ale problemy zdrowotne zmusiły Czeczena do wycofania się z zawodów. Jego miejsce zajął właśnie idący jak burza w UFC – wygrał dotychczas dwie walki w pierwszych rundach – Ikram Aliskerov.

Jak na starcie to zapatruje się The Last Stylebender?

– To będzie sroga walka – powiedział Israel. – To jednak dla niego (Aliskerova) wejście na głębokie wody. Rob to były mistrz, który nadal poluje, nadal jest niebezpieczny.

– Stawiam w tej walce na Roba. Myślę, że od drugiej rundy Rob spuści gościowi lanie. Myślę, że Rob przejdzie pierwszą rundę i potem pójdzie ostro na gościa. Chociaż kto wie? Nie widzieliśmy jeszcze go (Aliskerova) naprzeciwko takiego rywala.

– Wiem jednak, jak mocny jest Rob, więc stawiam na Roba, prawdopodobnie w rundzie trzeciej lub czwartej przez TKO.

Co ciekawe, aż tak pewni zwycięstwa Australijczyka nie są bukmacherzy. Owszem, Żniwiarz jest faworytem, ale niewielkim. Na eFrotuna kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.68, podczas gdy wygrana Dagestańczyka jest warta 2.19. Szczegóły – tutaj.

Co zaś tyczy się niewidzianego w akcji od zeszłorocznej klęski z Seanem Stricklandem Israela Adesanyi, to do akcji powróci on przy okazji sierpniowej gali UFC 305 w Perth, gdzie skrzyżuje rękawice z mistrzem wagi średniej Dricusem Du Plessisem.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button