UFC

Jednooki Sharabutdin Magomedov zdemolował Antonio Trocoliego, fatalna forma sędziego Marca Goddarda (VIDEO)

Sharabutdin Magomedov nadal niepokonany – Dagestańczyk pokonał Antonio Trocoliego podczas gali UFC w Rijadzie.

Sharabutdin Magomedov (13-0) pokonał wchodzącego na zastępstwo w ostatniej chwili i debiutującego w oktagonie Antonio Trocoliego (12-4) podczas gali UFC Fight Night w Rijadzie.

Magomedov rozpoczął od lowkingów, ale zamknięty na ogrodzeniu, przyjął dwa srogie krosy na głowę. Brazylijczyk wpadł w klincz, kontrolując Dagestańczyka na ogrodzeniu, gdzie pracował też krótkimi uderzeniami. Trocoli próbował przewrócić Magomedova, ale ten dobrze bronił się na siatce. W końcu sędzia rozerwał klincz, ostrzegając Brazylijczyka, aby nie chwytał się siatki.

W dystansie Magomedov zdzielił rywala srogim prostym, przygotowanym kopnięciami. Chętnie korzystał z technik nożnych – rąbał lowkingami, polował na kopnięcia na głowę i korpus. Trocoli wywierał jednak presję – i zdzielił Dagestańczyka ładnymi prostymi. Magomedov odpowiedział ciosami, ale Brazylijczyk ponownie unieruchomił go z plecami na siatce w klinczu. Tam pracował nad obaleniem, choć Dagestańczyk nieźle się bronił. Magomedov pracował też krótkimi uderzeniami, ale nie był w stanie wydostać się z klinczu do końca rundy pierwszej.

Drugą odsłonę Shara rozpoczął od kopnięć – bocznym na korpus spróbował przygotować sobie hakowe na głowę. Bez powodzenia. Zdzielił jednak Trocoliego dobrymi kopnięciami na korpus i nogi. Brazylijczyk spróbował obalenia, ale Dagestańczyk świetnie się wybronił, traktując biernego w stójce przeciwnika serią uderzeń – ciosów i kopnięć. Trocoli wywierał niby delikatną presję, ale absolutnie nic z tego nie wynikało. Inkasował tylko kolejne kopnięcia.

W końcu Antonio odpalił kilka prostych, wzburzając bujną czuprynę na głowie Dagestańczyka. Ten jednak pozostał niewzruszony. Kolejne kopnięcia wylądowały na przedniej nodze Brazylijczyka oraz jego korpusie. Magomedov poprawił sierpami na głowę.

Trocoli poszedł w zapasy. Zamknął Magomedova na ogrodzeniu, gdzie praktycznie go przewrócił – ale Dagestańczyk ostentacyjnie przytrzymał się ogrodzenia, co uratowało go przed wylądowaniem na plecach. Sędzia Marc Goddard skompromitował się, udzielając jedynie ostrzeżenia Magomedovowi. Dagestańczyk z czasem zerwał klincz i potraktował rywala uderzeniami.

Do rundy trzeciej Brazylijczyk wyszedł już na oparach, służąc jedynie Dagestańczykowi za worek do obijania. Ten musiał jednak solidnie się napracować nogami i rękami, zanim skończył ledwie żywego Trocoliego sierpami.


PEŁNE WYNIKI UFC RIJAD – TUTAJ


Sharabutdin Magomedov obronił tym samym nieskazitelny bilans, odnosząc drugie zwycięstwo pod sztandarem UFC.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button