Rosyjskie MMAUFC

Jednooki, niezwykle efektowny w klatce, zasłynął partyzanckim nokautem na ulicy! Sharaputdin Magomedov w UFC!

Kategoria średnia UFC zyskała właśnie mocne – przynajmniej na papierze – nazwisko w osobie słynącego z rewelacyjnych nokautów Sharaputdina Magomedova.
Jeden z najbardziej utalentowanych i efektownie walczących zawodników na Wschodzie Sharaputdin Magomedov (11-0) podpisał kontrakt z organizacją UFC. Wszystko to kilka dni po tym, jak związał się z menadżerskim kontraktem z Alim Abdelazizem.

O angażu 28-letniego zawodnika poinformował dziennikarz Brett Okamoto z ESPN.com.
Niedowidzący na jedno oko Dagestańczyk to przede wszystkim niezwykle efektownie walczący kickbokser. Dość powiedzieć, że dziesięć z jedenastu zwycięstw w karierze odniósł przez nokauty, niektóre niezwykle efektowne. W formule kickbokserskiej pokonał też kompana Israela Adesanyi, Blood Diamonda. Ma na koncie kilka fantastycznych nokautów.

Głośno o Magomedovie zrobiło się pół roku temu, ale nie z powodów sportowych. W centrum handlowym w Machaczkale zwrócił bowiem uwagę mężczyźnie, który publicznie pocałował swoją kobietę. Doszło do bijatyki, którą Magomedov zakończył kilkanaście minut później, partyzancko nokautując opuszczającego centrum mężczyznę.

– Zareagowałem jak normalny facet – mówił później o zajściu Sharaputdin. – Musisz zrozumieć, jak się sprawy mają. Machaczkała wciąż ma swoje niepisane prawa, własną moralność. W Moskwie jest to może dozwolone, ale w naszym kraju jest to niedopuszczalne. Nie mogłem milczeć. Nie mogłem nie zwracać uwagi.

– Ten ostatni cios z mojej strony był zdecydowanie zbędny – stwierdził. – Był już nieprzytomny, szkoda, że tak się stało. Uderzenia ręką zdecydowanie nie żałuję. Stopą? Za to przepraszam. Potem z nim rozmawiałem. Powiedziałem mu, że ostatnie uderzenie było niepotrzebne. Wyjaśnił, że się podniecił, zaczął całować dziewczynę na schodach. Zrozumiał swój błąd.

Poniżej nagranie z zajścia.

Noszący pseudonim Shara Bullet Dagestańczyk wyróżnia się też osobliwym wyglądem. Posiada bujne rude włosy, nie dowidzi na jedno oko – przeszedł kilka lat temu osiem jego operacji – i nie ma zęba na przedzie.Startujący w kategorii średniej Magomedov zadebiutuje pod sztandarem UFC w okolicach maja lub czerwca. Nie wiadomo póki co, kto będzie jego przeciwnikiem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 5

Dodaj komentarz

Back to top button