Polskie MMA

„Jedną małą c**tę to już chyba na Mazurach wystrzelę w kosmos” – Tomasz Romanowski odpowiedział Cezaremu Oleksiejczukowi?

Czołowy półśredni w Polsce Tomasz Romanowski opublikował w mediach społecznościowych tajemniczy wpis, prawdopodobnie odnoszący się do Cezarego Oleksiejczuka.
Zapytany kilka dni temu o wypowiedzi Tomasza Romanowskiego sprzed miesiąca pod swoim adresem, Cezary Oleksiejczuk na nowo otworzył front medialnej wojny z Berserkerem.

Młodzian zapowiedział, że z miłą chęcią wyszedłby do walki z Tomym, aby „rozjebać mu łeb”. Oleksiejczuk zwrócił też uwagę, że Romanowski nie zdobył jeszcze żadnego tytułu mistrzowskiego, pomimo iż jest od niego starszy o ponad dekadę.
Wydawało się, że stargardzianin puści te słowa mimo uszu, ale… Niedzielnym popołudniem opublikował na Instagramie zagadkowy wpis, prawdopodobnie odnosząc się właśnie do ostatnich wypowiedzi Cezarego Oleksiejczuka.

– Jedną małą ci*tę to już chyba na Mazurach wystrzelę w kosmos albo zrobię z niego żołnierza – napisał. – Tam gdzieś blisko granica, pomoże chłopakom trochę.

O co chodzi? Otóż, prawdopodobnie Tommy nawiązuje do czerwcowej gali FEN 40, która odbędzie się w Ostródzie. Zwieńczy ją pojedynek stającego do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego wagi półśredniej Cezarego Oleksiejczuka z Kamilem Kraską. Do Ostródy najprawdopodobniej zawita też właśnie Tommy – a to dlatego, że na FEN 40 wystąpi jego brat Sebastian Romanowski, który stanie w szranki z Mariuszem Joniakiem.
Co zaś tyczy się Tomasza Romanowskiego, to w kolejnym starciu najprawdopodobniej pójdzie w bój z Adrianem Bartosińskim. Wieść gminna niesie, że na szali walki znajdzie się tytuł mistrzowski – być może tymczasowy – kategorii półśredniej KSW.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Back to top button