„Je*ana kreskówka doprowadziła mnie do płaczu” – Dana White wzruszony po obejrzeniu animowanego hołdu oddanego ojcu Khabiba

Dana White mocno się wzruszył, oglądając poświęconą zmarłemu ojcu Khabiba Nurmagomedova animację.

Kilka dni temu w drodze do sobotniej gali UFC 254 w Abu Zabi BT Sport opublikowało niezwykle klimatyczną animację poświęconą więzi łączącej niepokonanego mistrza wagi lekkiej Khabiba Nurmagomedova z jego zmarłym na początku lipca ojcem, trenerem i mentorem Abdulmanapem Nurmagomedovem.

Nagranie to – widoczne poniżej – obrazujące życie Dagestańskiego Orła zebrało niezwykle pochlebne recenzje, ciesząc się bardzo dużą popularnością. Sam Khabib przyznał, że bardzo przypadło mu do gustu, przywołując dobre wspomnienia.
Tymczasem stacja BT Sport opublikowało właśnie nagranie, na którym przedstawioną powyżej animację po raz pierwszy ogląda sternik UFC Dana White.

– To było zajebiste – powiedział na koniec amerykański promotor, przybrawszy kolor czerwieni i z trudem powstrzymując łzy. – Ta jebana kreskówka doprowadziła mnie do płaczu przed tym wywiadem. Naprawdę dobre.

Obóz przygotowawczy do sobotniej walki z Justinem Gaethje w Abu Zabi był dla Dagestańskiego Orła pierwszym, który odbył bez swojego ojca. Nawet bowiem, gdy większość przygotowań odbywał w American Kickboxing Academy w Kalifornii, wcześniej zawsze przez około miesiąc trenował pod wodzą ojca.

– To twardy gość – powiedziało Dagestańczyku White. – Wszyscy wiemy, jak bardzo kochał swojego tatę i jak blisko byli. Jego tata był twardym mężczyzną. Wychował go na prawdziwego mężczyznę.– Gdy jego tata zmarł i zaczęło to wychodzić na światło dzienne, skontaktowałem się z nim i powiedziałem, że „O mój Boże, bardzo mi przykro” i tego typu rzeczy. Odpisał mi tylko „Dziękuję, Dano, doceniam to”. Jest teraz głową rodziny w domu. Troszczy się o wszystkich i radzi sobie ze wszystkim tak, jak przystało na prawdziwego mężczyznę.

– Taki jest Khabib. Dobry gość, dobry człowiek. Dobry dla swojej rodziny, dla swoich przyjaciół i wspaniały dla tej firmy.

Cały wywiad, wraz z przytoczoną wyżej reakcją White’a na animację, poniżej:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply