UFC

„Jasna cholera!” – Rogan, Khabib, Rock zachwyceni formą Mike’a Tysona

Khabib Nurmagomedov, Joe Rogan, The Rock i inni zareagowali na nieprawdopodobną formę zaprezentowaną przez Mike’a Tysona.

Krótkie nagranie, na którym 54-letni prawie Mike Tyson prezentuje swoje pięściarskie umiejętności, odbiło się szerokim echem na świecie – nie tylko w środowisku pięściarskim, gdzie niektórzy zaczęli nawet dywagować, czy aby Żelazny Mike nie namieszałby jeszcze w wadze ciężkiej – ale też w świecie MMA.

Komentator UFC Joe Rogan podał dalej na Instagramie cieszące się gigantyczną popularnością nagranie z Mike’iem Tysonem, nie szczędząc mu komplementów.

– Jasna cholera!!! – napisał. – Nawet mnie nie kuście!!!
Nie tylko Joe Rogan był pod wrażeniem formy zaprezentowanej przez bokserską legendę.

– Bracie, jestem teraz gotowy, żeby przebić się przez pierdoloną ścianę! – napisał gwiazdor Hollywood Dwayne Johnson, lepiej znany jako The Rock. – Idę do klubu!

Pod wrażeniem dyspozycji Mike’a Tysona był też rozdający karty w kategorii lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov.

– Nie do wiary, to inny poziom – napisał Dagestańczyk.Słowa, jakie swego czasu wypowiedział pod adresem Michaela Bispinga, przypomniał natomiast Yoel Romero, kierując je tym razem pod adresem Żelaznego Mike’a.

– Kocham cię, Mike. Kocham cię!

W swoim stylu nagranie skomentował natomiast niewyróżniający się nigdy skromnością Dillon Danis.

– Ruszamy się tak samo – skonkludował.
Mike Tyson przed kilkoma dniami zapowiedział powrót do ringu, aby stoczyć walkę pokazową. W rozmowie z raperem TI na Instagramie stwierdził, że stoczy walki odbędą się na dystansie maksymalnie czterech rund, a wpływ z nich zostaną przeznaczone na pomoc bezdomnym oraz uzależnionym od narkotyków.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Nie rozumie, o co tu chodzi!” – Chael Sonnen krytycznie o Janie Błachowiczu i… Dominicku Reyesie

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button