UFC

Jan Błachowicz zostawił legendarną polską siłę w hotelu? Jest komentarz Glovera Teixeiry!

Glover Teixeira podsumował zwycięstwo z Janem Błachowiczem, krótko komentując słowa Polaka twierdzącego, że legendarną polską siłę zostawił w hotelu.

Nie zasypia gruszek w popiele nowy mistrz kategorii półciężkiej UFC! Przed tygodniem w Abu Zabi Glover Teixeira sięgnął po złoto, detronizując w ramach gali UFC 267 Jana Błachowicza – poddał Polaka w drugiej rundzie – a dzisiaj w Nowym Jorku podczas gali UFC 268 stanie w narożniku debiutującego w oktagonie amerykańskiego giganta Alexa Pereiry.

Po porażce z Brazylijczykiem Cieszyński Książę stwierdził, że legendarną polską siłę, która miała zapewnić mu zwycięstwo, zostawił w hotelu, co powtarzał podczas kilku wywiadów. Jak na słowa te zapatruje się z perspektywy niespełna tygodnia Glover Teixeira? O to zapytał go w najnowszym wywiadzie The Schmo.

– Jeśli tak było, to cieszę się, że to zrobił – powiedział z uśmiechem Glover. – Przedzierałem się przez jego uderzenia, kręciłem się z uderzeniami. Nadal potrafi uderzyć, nadal ma moc, jednak byłem w stanie ich uniknąć, kręcąc się z nimi. Unikałem jego mocy. Cieszę się z tego.

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w pierwszej obronie tytułu mistrzowskiego 42-latek skrzyżuje rękawice z Jirim Prochazką, choć Aleksandar Rakić haruje jak zły, aby stanąć wcześniej z Czechem do eliminatora.

Celujący w powrót do oktagonu w okolicach kwietnia lub maja – zdradził to w rozmowie z Combate – Brazylijczyk podchodzi jednak do tematu z dystansem. Wyjdzie do każdego.

– Pracuję dla tej firmy – powiedział. – Cokolwiek zdecydują w sprawie mojego kolejnego rywala, tak będzie. To nie moja robota. Moją robotą jest obrona pasa z każdym, kto stanie na mojej drodze. Będę dawał z siebie wszystko.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Słynący zawsze z przyjacielskiego nastawienia nowy mistrz zapewnił, że woda sodowa do głowy mu nie uderzy. Jest za stary na szaleństwa.

– Nie możesz się zmieniać – powiedział. – Nie można zmieniać czegoś, co działa. Po co zmieniać? Nadal mam to samo nastawienie. Pozytywne, przyjacielskie do wszystkich. Idziemy dalej.

Poniżej cały wywiad.

Kamaru Usman zdecydowanym faworytem – kursy bukmacherskie na UFC 268

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button