KSWPolskie MMA

Jak mocny był na sparingach Jan Błachowicz? Darko Stosić z dużym uznaniem o polskim mistrzu!

Mierzący w złoto wagi ciężkiej KSW Darko Stosić krótko podsumował sparingi z mistrzem kategorii półciężkiej UFC Janem Błachowiczem.
Robiący furorę w KSW Darko Stosić w sierpniu spędził kilka tygodni w warszawskim WCA Fight Team, tam przygotowując się do trzeciego występu pod sztandarem polskiego giganta.
Na matach WCA sparował przede wszystkim z Danielem Omielańczukiem i mistrzem kategorii półciężkiej UFC Janem Błachowiczem, w rozlicznych wywiadach niezwykle sobie te potyczki chwaląc.

I właśnie o sparingi z Cieszyńskim Księciem, a także szanse Aleksandara Rakicia na pokonanie polskiego mistrza zapytano serbskiego zawodnika w krótkiej sesji pytań i odpowiedzi, jaką zorganizował w mediach społecznościowych…– A jaki na sparingach może być ktoś, kto jest mistrzem UFC? – odparł pytaniem na pytanie Stosić. – Mogę wypowiadać się o nim wyłącznie pozytywnie. Jest mistrzem pod każdym względem.

– Jemu oraz Rakiciowi życzę wszystkiego najlepszego.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Po nieudanej i pechowej momentami przygodzie z UFC, gdzie stoczył cztery pojedynki, obronną ręką wychodząc tylko z tego debiutanckiego, Darko Stosić zasilił szeregi KSW, gdzie rywalizując w wadze ciężkiej, idzie jak burza.

Serb ma już na koncie trzy zwycięstwa, będąc murowanym kandydatem do walki o złoto z od lat dzierżącym je Phiem De Friesem. W debiucie fantastycznie znokautował Michała Włodarka, później ten sam los fundując Michałowi Kicie. Ostatnio pokonał niejednogłośnie Michała Andryszaka.
Kiedy natomiast może dojść do mistrzowskiej potyczki z Brytyjczykiem?

– Jak tylko w pełni wykuruję rękę – odpowiedział w mediach społecznościowych 29-latek.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button