UFC

Jack Della Maddalena wystąpi na UFC 284 – zdradził, kogo szykują dla niego matchmakerzy!

Jeden z kandydatów do odkrycia roku w UFC Jack Della Maddalena ujawnił, z kim starają się zestawić go matchmakerzy amerykańskiego giganta.
Robiący furorę w UFC Jack Della Maddalena powróci do oktagonu podczas lutowej gali UFC 284 w Perth, zgodnie ze swoim życzeniem, które wyraził po ostatniej walce. Australijczyk poinformował o tym w najnowszym wywiadzie, jakiego udzielił na kanale The Split Decision.

Ba! 26-latek zdradził, z kim prawdopodobnie skrzyżuje rękawice w Perth. Otóż, matchmakerzy UFC szykują dla niego zaprawionego w bojach Jinglianga Li.
Leech wojuje pod banderą UFC od 2014 roku. Stoczył w oktagonie siedemnaście walk, mogąc pochwalić się bilansem 11-6. Ostatnio był widziany w akcji we wrześniu, przegrywając niejednogłośną decyzją sędziowską z Danielem Rodriguesem.

Jak jednak zastrzegł Maddalena, pojedynek z Chińczykiem nie jest jeszcze sfinalizowany i Australijczyk wcale nie jest pewien, że do niego finalnie dojdzie. O ile bowiem sam jest jak najbardziej zainteresowany konfrontacją z Leechem, to ma poważne wątpliwości, czy to samo można powiedzieć o Chińczyku.

Jack Della Maddalena ma za sobą fantastyczny rok. Stoczył pod sztandarem UFC trzy walki – z Petem Rodriguezem, Ramazanem Emeevem oraz Dannym Robertsem – wszystkie trzy zwyciężając przez nokaut w pierwszych rundach.

Cały wywiad poniżej.Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button