UFC

Jacare chce rewanżu z Yoelem Romero lub Chrisa Weidmana

Ronaldo Souza wskazuje dwóch zawodników, z którymi najchętniej zmierzyłby się w kolejnej walce w oktagonie.

Passę pięciu kolejnych zwycięstw w UFC Ronaldo Souzy przerwał na gali UFC 194 Yoel Romero, wypunktowując Brazylijczyka po bardzo wyrównanej walce.

Jak poinformował w rozmowie z UFC Tonight menadżer Jacare, Gilberto Faria, jego klient powrócił już do treningów i jest gotowy na stoczenie kolejnego pojedynku.

Jeszcze nie przetrawiliśmy tamtej decyzji sędziowskiej. Romero walczył nieczysto. Jeśli spojrzysz na video, dwukrotnie trzymał się siatki, aby uniknąć obalenia w drugiej rundzie i włożył palce w oczy Jacare w trzeciej.

Faria stwierdził też, iż Kubańczyk zaraz po walce w oktagonie powiedział Souzie, że sądził, iż to on wygrał, niejako przyznając w ten sposób, że punktowi się pomylili.

Wobec nieczystych zagrywek Żołnierza Boga oraz dyskusyjnego werdyktu Souza chciałby zmierzyć się z Kubańczykiem raz jeszcze. Jeśli do takiego pojedynku by jednak nie doszło, były mistrz Strikeforce chętnie skrzyżuje rękawice z ex-championem, Chrisem Weidmanem, który tego samego wieczora został zdetronizowany przez Luke’a Rockholda.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button