UFC

Ilia Topuria przywołany do porządku przez Movsara Evloeva za wywoływanie do walk Conora, Khabiba, Islama

Nie umknęły Movsarovi Evloevowi sportowe plany Ilii Topurii, który roztoczył wizję swoich walk z największymi gwiazdami świata MMA i boksu.
Narracja medialna nowego mistrza wagi piórkowej UFC Ilii Topurii dotycząca jego dalszych planów sportowych zdecydowanie nie przypadła do gustu nieukrywającemu mistrzowskich aspiracji Movsarovi Evloevowi.

Pokonawszy na UFC 298 w Anaheim Alexandra Volkanovskiego – znokautował go w drugiej rundzie – El Matador roztoczył wizję swoich walk z Conorem McGregorem czy Saulem Canelo Alvarezem, a ostatnio do grona tego dodał też emerytowanego od trzech lat Khabiba Nurmagomedova. Stwierdził, że bardzo szanuje Dagestańczyka, ale w bezpośrednim boju nie dałby mu żadnych szans.
Movsar Evloev nie zdzierżył…

– Conor, Islam, Khabib, Mayweather, Muhammad Ali, Mess… – napisał Ingusz. – Z kim jeszcze wolisz walczyć zamiast z jedynym niepokonanym zawodnikiem w swojej dywizji?

Legitymujący się bilansem 18-0 Movsar Evloev pod sztandarem UFC wygrał już osiem walk. Jest obecnie sklasyfikowany na 5. miejscu w rankingu kategorii piórkowej. Ostatnio pokonał jednogłośną decyzją sędziowską Arnolda Allena.

El Matador zabierał już po UFC 298 głos na temat potencjalnego boju z Inguszem. Stwierdził, że chętnie stanąłby z nim do walki pod warunkiem jednak, że ten wcześniej wygra jakieś starcie przed czasem. Gruzin sugerował, że Movsar Evloev powinien w eliminatorze zmierzyć się ze zwycięzcą rewanżu Yaira Rodrigueza z Brianem Ortegą.

Co ciekawe, na scenariusz taki Rosjanin jest w pełni otwarty. Po sobotniej wiktorii Ortegi – poddał Rodrigueza w trzeciej rundzie co-main eventu UFC Mexico – Evloev zaprosił go w bitewne tany, wierząc, że starcie takie stanowiłoby eliminator.

Ilia Topuria vs. Movsar Evloev - kto wygrałby?

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button