UFC

Holloway kontuzjowany, wypadł z walki z Volkanovskim – jest lider w rajdzie po zastępstwo

Alexander Volkanovski i Max Holloway nie staną do trzeciej walki podczas marcowej gali UFC 272.
Ledwie wczoraj gruchnęły wieści o zestawieniu trylogii na szczycie kategorii piórkowej pomiędzy Alexandrem Volkanovskim i Maxem Hollowayem, która miała się odbyć podczas marcowej gali UFC 272 Las Vegas, a tymczasem dzisiaj wszystko się posypało.
Jak bowiem doniósł dziennikarz Brett Okamoto, Hawajczykowi odnowiła się stara kontuzja, wobec czego zmuszony był wycofać się z zawodów. Natychmiast zgłosiło się kilku zawodników chętnych na zastąpienie Błogosławionego.

Gotowość do walki wyrazili między innymi rozpędzony serią siedmiu zwycięstw w UFC Giga Chikadze, który za tydzień walczy z Calvinem Kattarem, sklasyfikowany na 6. miejscu w rankingu Josh Emmett, emerytowany Henry Cejudo czy Chan Sung Jung, który wygrał trzy z ostatnich czterech walk i okupuje 4. pozycję w klasyfikacji.Szybko okazało się, że liderem w rajdzie o oktagonowe usługi australijskiego mistrza jest właśnie Koreański Zombie. Doniósł o tym nieoficjalnie dziennikarz Ariel Helwani.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Ba! Sam mistrz wyraził pełną gotowość na konfrontację z Koreańczykiem z Południa.

Wydaje się natomiast zasadne, aby matchmakerzy UFC wstrzymali się jeszcze tydzień – do czasu wspomnianej walki Chikadze z Kattarem. Czy jednak tak uczynią, przekonamy się niebawem. Póki co wszystko wskazuje na to, że Alexander Volkanovski pozostanie w rozpisce UFC 272.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button