UFC

Grobowa atmosfera i krótki komentarz! Israel Adesanya opublikował nagranie z reakcją na nokaut Alexa Pereiry!

Israel Adesanya nie celebrował zwycięstwa Alexa Pereiry nad Jirim Prochazką w walce wieczoru gali UFC 303 w Las Vegas.

Grobowa atmosfera zapanowała na imprezie Israela Adesanyi, gdy Alex Pereira znokautował Jiriego Prochazkę w rewanżu na UFC 303. Nigeryjczyk opublikował właśnie nagranie ze swoimi – i swoich kompanów – reakcjami na wyniki sobotniej gali w Las Vegas.

W drodze do gali Izzy swoim zwyczajem wróżył Poatanowi porażkę. Prognozował, że Denisa dołączy do grona „wybrańców”, którzy mają na koncie zwycięstwo nad brazylijskim rębajłą.

Nic takiego jednak się nie wydarzyło. Ponownie – bo Nigeryjczyk wieszczył Pereirze porażki także w trzech poprzednich walkach. Kapitalnie dysponowany Brazylijczyk w walce wieczoru zdemolował Jiriego Prochazkę, rozdając karty w oktagonie od pierwszej do ostatniej sekundy zawodów. Już pod koniec pierwszej rundy Alex posłał rywala na deski srogim lewym sierpem, ale Czecha uratowała syrena. Na początku drugiej rundy Pereira znokautował Prochazkę fantastycznym kopnięciem na głowę.

W poniedziałek Israel Adesanya opublikował natomiast na swoim kanale YT nagranie ze wspólnego oglądania gali UFC 303. Jak Nigeryjczyk zareagował na nokaut?

Otóż, otoczony przez kilkanaście osób – leżąc wygodnie rozpostarty na kanapie – kompletnie zamilkł, gdy Poatan ściął Denisę z nóg na początku rundy drugiej. Tylko nieliczni goście Nigeryjczyka zdobyli się na przytłumione, jakby nieśmiałe „och”, które cichutko przebiegło po pokoju, przechodząc następnie w grobową ciszę.

– Cholera – wycedził w końcu Israel, pstrykając palcami.

Kilka godzin po gali – złośliwcy twierdzą, że siedział wówczas w jakim barze – Israel Adesanya przypomniał całemu światu, że był kiedyś taki dzień, gdy pokonał brazylijskiego potwora.

Wpis ten Nigeryjczyka spotkał się z lawiną szyderstw ze strony fanów – a to oczywiście z uwagi na spiżowe proroctwa, jakie wyłożył kiedyś The Last Stylebender.

Israel Adesanya nie był widziany w akcji od września ubiegłego roku, gdy stracił tytuł mistrzowski 185 funtów na rzecz Seana Stricklanda. Do akcji powróci 17 sierpnia, w walce wieczoru gali UFC 305 w Perth mierząc się z mistrzem wagi średniej Dricusem Du Plessisem.

Cały odcinek z reakcjami Nigeryjczyka na UFC 303 jest dostępny tutaj.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button