Greg Hardy demoluje w 17 sekund podczas DWCS – video


Były futbolista Greg Hardy odniósł drugie ekspresowe zwycięstwo w zawodowym MMA, tym razem ubijając Tebarisa Gordona – nadal jednak nie otrzymał kontraktu z UFC.

Greg Hardy (2-0) potrzebował jedynie 17 sekund, aby w swojej drugiej zawodowej walce zdemolować Tebarisa Gordona (3-1) podczas gali Dana White’s Contender Series.
Hardy od samego początku ruszył do ostrego natarcia. Gordon schował się za gardą, próbował odpowiadać cepami, ale bez powodzenia – został osaczony, zamknięty na siatce i tam rozstrzelany. 30-letniemu zawodnikowi oddać trzeba, że chwilami nieźle wykorzystywał swój zasięg, nie wpadając w półdystans i zamiast tego rozbijając rywala z bezpiecznej odległości.

Pomimo tego Hardy nadal nie otrzymał właściwego kontraktu z UFC – cały czas pozostaje na umowie, wedle której amerykański gigant może zakontraktować go w dowolnej chwili. Dana White zapowiedział, że nie ma powodu, aby się gdziekolwiek spieszyć.

Kontrakty z UFC otrzymało natomiast trzech innych zawodników. Świetnie prezentujący się lekki – z soczystym, szybkim lewym prostym i srogimi lowkingami – Devonte Smith (8-1), solidny piórkowy grappler Bobby Moffett (13-3) oraz obdarzony rewelacyjnymi warunkami fizycznymi, ale jeszcze nieco surowy w swoich poczynaniach półciężki Kennedy Nzechukwu (6-0).

Poniżej nokauty Devonte Smitha w walce z mocnym Josephem Lowrym (8-1) oraz Kennedy’ego Nzechukwu w starciu z Dennisem Bryantem (5-2).

Wyniki DWCS

265 lbs: Greg Hardy (2-0) pok. Tebarisa Gordona (3-1) przez KO (ciosy), R1, 0:17
155 lbs: Devonte Smith (8-1) pok. Joseph Lowry’ego (8-1) przez KO (łokcie), R1, 2:52
205 lbs: Kennedy Nzechukwu (6-0) pok. Dennisa Bryanta (5-2) przez TKO (kopnięcie na głowę i uderzenia), R1, 1:48
145 lbs: Bobby Moffett (13-3) pok. Jacoba Kilburna (5-2) przez poddanie (brabo), R2, 1:02
145 lbs: Alex Gilpin (12-1) pok. JR Coughrana (6-1) przez poddanie (brabo), R2, 1:55

*****

Krucjata Conora – czyli jak sprzedać 3 miliony PPV na walce z Khabibem


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply