Cage WarriorsUFC

Graham Boylan: „Paddy jest pięć razy większy niż Conor w czasach CW”

W swojej pierwszej obronie pasa mistrzowskiego kategorii piórkowej Cage Warriors Paddy Pimblett skrzyżuje rękawice z Julianem Erosą.

Właściciel organizacji Cage Warriors Graham Boylan nie ma żadnych wątpliwości, że jego największa gwiazda, mistrz kategorii piórkowej Paddy Pimblett już teraz jest większa gwiazdą niż kiedykolwiek za czasów walki w Europie był Conor McGregor.

Uważam, że w wieku 21 lat Paddy ma więcej fanów nić Conor McGregor za czasów, gdy walczył dla Cage Warriors.

– powiedział w rozmowie z Severe MMA.

Conor był wielki, gdy był w Cage Warriors. Miał masę fanów za sobą. Ale Paddy z jednym tylko pasem ma najlepszych fanów, jakich kiedykolwiek widziałem. Ma za sobą całe miasto. Gdy porówna się Conora z czasów Cage Warriors z Paddym teraz, to Paddy jest o wiele większym nazwiskiem.

Pochodzący z Liverpoolu, agresywnie walczący i wygadany przed, jak i po walce Pimblett wygrał osiem pojedynkó z rzędu, a ostatnio zdobył pas mistrzowski kategorii piórkowej. Spodziewano się, iż trafi już teraz do UFC, ale zdecydował się przedłużyć kontrakt z Cage Warriors.

W swojej pierwszej obronie pasa mistrzowskiego stanie naprzeciwko byłego zawodnika UFC Juliana Erosy, a do walki dojdzie 12 listopada na gali Cage Warriors: Unplugged.

Oczywiście Conor jest teraz największą gwiazdą na świecie, jeśli chodzi o MMA, temu nie można zaprzeczyć.

– zakończył Boylan.

Porównuję Paddy’ego do Conora z czasów, gdy był mistrzem Cage Warriors. Szczerze mówiąc, Paddy jest cztery albo pięć razy większy niż Conor w czasach Cage Warriors.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button