Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Gracz stawia milion dolarów na zwycięstwo Tate z Nunes na UFC 200

Vegas Dave postawił milion dolarów na to, że Miesha Tate na gali UFC 200 zachowa pas mistrzowski, pokonując Amandę Nunes.

Znany ze stawiania zawrotnych sum na walki MMA Dave Oncea ponownie o sobie przypomniał. Lepiej znany jako Vegas Dave gracz postawił bowiem milion dolarów na to, że na gali UFC 200 Miesha Tate pokona w walce o pas mistrzowski kategorii koguciej pokona Amandę Nunes.

https://www.instagram.com/p/BG0VgxSDYDx/

Milion dolarów na zwycięstwo Mieshy Tate na UFC 200. To będzie największy bukmacherski kupon w historii pokazany na papierze. Znalazłem miejsce, które przyjęło tan zakład. Nie, to nie w Vegas. Opublikuję kupon przed walką, jak zawsze to robię. Na ostatnim UFC przewidziałem zwycięstwo Holm z Rousey, McGregora z Aldo, Tate z Holm, Bispinga z Rockholdem i teraz stawiam 7 cyfr, że Miesha Tate zachowa swój pas na UFC 200. Mamy zarezerwowane miejsca, żeby oglądać galę na żywo.

W przeszłości Oncea postawił $20 tys. na zwycięstwo Holly Holm z Rondą Rousey na UFC 193, na czym zarobił $240 tys. Następnie postawił $77 tys., że na gali UFC 196 Miesha Tate pokona Holly Holm, wyciągając łącznie $300 tys.

Obecnie kurs na zwycięstwo Tate wynosi około 1.40, co oznacza, że Oncea w razie zwycięstwa Amerykanki zarobi około $400 tys.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button