„Goście od jiu-jitsu, zanotujcie to sobie!” – żywiołowa reakcja Fergusona na zwycięstwo Khabiba z Gaethje (VIDEO)

Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej Tony Ferguson oglądał na żywo walkę Khabiba Nurmagomedova z Justinem Gaethje na UFC 254.

Gdy w drugiej rundzie walki wieczoru sobotniej gali UFC 254 Khabib Nurmagomedov zapinał trójką bezradnemu w walce na chwyty Justinowi Gaethje, Tony Ferguson nie był już w stanie powściągnąć emocji.

– Chcę Khabiba! – ryknął wniebogłosy, oglądając walkę wraz z klubowymi kolegami na sali. – Dajcie mi, kurwa, Khabiba w następnej walce! Zapierdolę go!

Gdy nieco ochłonął, El Cucuy zmienił jednak odrobinę swój ton.

– Stracił ojca, nie mogę powiedzieć teraz o nim niczego złego – stwierdził. – Chcę Khabiba. Sportowiec przeciwko sportowcowi. Mam z nim jeden temat osobisty do załatwienia, bo nadal jest mi dłużny jebane pompki. A pieniądze chrzanić, może je przekazać na cele charytatywne.
Amerykanin nie próbował nawet ukrywać, że był pod wrażeniem występu Dagestańczyka. Tonem nieznoszącym sprzeciwu zachęcił wszystkich zebranych do braw dla Khabiba i Justina, sam je inicjując.

Sala zagrzmiała oklaskami.

– Ładne przejścia w wykonaniu Khabiba – powiedział Tony, podsumowując zwycięstwo Khabiba. – Bardzo ciasny. Tradycyjne podejście. Dobra robota, Abdulmanapie. Goście od jiu-jitsu, zanotujcie to sobie. Klasyka.

– Kolano wysoko, dobra klasyczna zagrywka – kontynuował. – Pełne Sambo, wiele klasycznych technik. Prawdopodobnie zasługa jego taty. Mówię, jak jest.Tony Ferguson nie był widziany w akcji od maja, gdy przegrał przez nokaut w piątej rundzie właśnie z Justinem Gaethje, który zastąpił wówczas Khabiba Nurmagomedova. Było to piąte niedoszłe zestawienie El Cucuya z Dagestańskim Orłem.

Kiedy Ferguson powróci do oktagonu? Póki co nie wiadomo. Amerykanin zapowiada od dłuższego czasu pełną gotowość na kolejny pojedynek, ale nie jest w stanie dojść do porozumienia z Daną Whitem i spółką w sprawie warunków finansowych.

Poniżej pełne nagranie z reakcją Fergusona na triumf Nurmagomedova.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. bulizzor

    27 października 2020 at 20:48

    video od 1:36 wtf? :D

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply