UFC

Góra mięśni, zero tłuszczu! Conor McGregor zachwyca muskulaturą!

Były mistrz kategorii lekkiej i piórkowej UFC Conor McGregor pochwalił się imponującą sylwetką.
Nie próżnuje podczas przymusowego rozbratu z oktagonem największa gwiazda UFC Conor McGregor.

Przechodzący rehabilitację złamanej nogi Irlandczyk nie może co prawda trenować dolnych partii ciała – a przynajmniej nie w takim stopniu, w jakim by chciał – ale zdecydowanie gruszek w popiele nie zasypia, jeśli chodzi o te górne.
Nie pozostawiają co do tego żadnych wątpliwości najnowsze zdjęcia, jakie Notorious opublikował w mediach społecznościowych.

Jak występujący swego czasu w limicie wagi piórkowej Irlandczyk zdradził kilka dni temu, obecnie waży 85 kilogramów. „Same mięśnie – zero tłuszczu” – obwieścił.

Do treningów z pełnym obciążeniem Notorious planuje powrócić w kwietniu przyszłego roku. Jego celem pozostaje tytuł mistrzowski w kategorii lekkiej, choć od dawna nie ukrywa też mocarstwowych aspiracji w wadze półśredniej, a ostatnio także… średniej!O planach powrotnych Irlandczyka opowiedział w najnowszej odsłonie podcastu Jima Rome’a sternik UFC Dana White.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Nie może się doczekać, aby wrócić i ponownie rywalizować – powiedział amerykański promotor. – Potrzeba jednak jeszcze trochę czasu, aby mógł skręcać kolano w tej nodze. Wydaje się, że rzeczywiście w kwietniu może wznowić treningi.

– Nadal garnie się do walki. Nigdy nie słyszeliście od Conora niczego o tym, jakoby nie miał już ochoty na dalszą walkę. Jest oczywiście bajecznie bogaty i trenuje jak Rocky w Rocky III, ale nadal ma żądzę rywalizacji i walki. Zobaczymy więc, jak to się potoczy.
Poniżej więcej zdjęć Irlandczyka.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Back to top button