„Gdzie ta pi*da?” – Leon Edwards wskazuje zawodnika, który powinien zastąpić Khamzata Chimaeva

Sklasyfikowany na 3. miejscu w rankingu wagi półśredniej Leon Edwards wskazał zawodnika, z którym chciałby skrzyżować rękawice 20 stycznia.

Potwierdziły się doniesienia o wycofaniu się Khamzata Chimaeva z walki wieczoru zaplanowanej na 20 stycznia gali UFC Fight Night w Abu Zabi. Czeczen miał tam stanąć w szranki z Leonem Edwardsem.

Wedle informacji portalu Combate.com, Wilk zmuszony był wycofać się z występu z powodu zakażenia koronawirusem, choć sprawa ta owiana jest mgłą tajemnicy. Czeczen nie zabrał póki co głosu w temacie.

Wiadomo natomiast, że Leon Edwards, który kilka tygodni temu sam z powodu zakażenia koronawirusem zmuszony był wycofać się z walki, chce jednak wejść do oktagonu 20 stycznia. Nie pozostawił co do tego wątpliwości we wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych.

– Odpoczywaj, Khamzacie, jestem pewien, że niebawem się spotkamy – napisał Rocky. – Chcę jednak walczyć 20 stycznia na wyspie. Zróbmy to.
Na tym jednak nie koniec, bo rozpędzony serią ośmiu zwycięstw Jamajczyk, niewidziany w akcji od półtora roku, wskazał też zawodnika, z którym najchętniej poszedłby w tany. Jego wybór padł na starego znajomego z Londynu Jorge Masvidala.

– A gdzie Jorge, ta pizda? – zagaił Edwards.

Tymczasem gotowość do zastąpienia Khamzata Chimaeva w starciu z Leonem Edwardsem wyrazili już między innymi Kevin Holland – pomimo iż na marzec ma zestawiony pojedynek z Derekiem BrunsonemVicente Luque oraz Santiago Ponzinibbio.Nie wiadomo natomiast, jak do tematu podejdą matchmakerzy UFC – czy spróbują po raz drugi przełożyć jamajsko-czeczeńskie starcie, czy też jednak znajdą dla Leona Edwardsa nowego przeciwnika, ewentualnie przesuną go z innej walki.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. cesellolaroma

    30 grudnia 2020 at 09:17

    No właśnie idąc za głosem Colbiego Convingtona: ”Gdzie jest uliczny Judasz???”.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply