„Gdy wypisują cię ze szpitala” – szalony Tony Ferguson tańcuje z kroplówką (VIDEO)

Tony Ferguson opublikował w mediach społecznościowych nagranie, na którym wesoło tańczy przy kroplówce w szpitalu.

Może i w walce wieczoru sobotniej gali UFC 249 w Jacksonville skończył okrutnie porozbijany – ze zmasakrowaną twarzą, połamanym oczodołem i rozbitymi nogami – doznając pierwszej od ośmiu lat porażki, ale Tony Ferguson humoru nie traci.

Opublikował właśnie nagranie, na którym tańczy wesoło przy kroplówce, celebrując rychłe zwolnienie ze szpitala, gdzie trafił z oktagonowych uprzejmości Justina Gaethje.

Nieco wcześniej był tymczasowy mistrz opublikował też inny wpis, w którym dał jasno do zrozumienia, że o żadnym załamaniu porażką mowy nie ma.

Tony Ferguson pokazał w walce z Justinem Gaethje niebywałe serce do walki i nieludzką wręcz chwilami odporność, ale nie był w stanie znaleźć odpowiedzi na kapitalnie usposobionego rywala. W piątej rundzie po jednym z soczystych lewych prostych stracił w pewnym stopniu panowanie nad swoim ciałem, zmuszając sędziego do przerwania pojedynku.

Rywalem El Cucuya miał pierwotnie w ramach gali UFC 249 być mistrz wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov, ale pandemia koronawirusa przekreśliła ich po raz piąty zestawiony pojedynek.
Nie wiadomo póki co, jakie są dalsze plany 36-latka. W krótkim wywiadzie po walce w nieszczególnie zawoalowany sposób dał jednak do zrozumienia, że nigdzie się nie wybiera.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Justin Gaethje 2.0 – największe zagrożenie dla Khabiba Nurmagomedova?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply