„Gdy mnie wywołasz, możesz przedstawić mnie jako…” – Jan Błachowicz z prośbą do Bruce’a Buffera

Jan Błachowicz kontynuuje medialną kampanię na rzecz pojedynku o pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC z Jonem Jonesem.

Nie zasypia gruszek w popiele Jan Błachowicz po pokazaniu Coreyowi Andersonowi, gdzie raki zimują w walce wieczoru zeszłotygodniowej gali UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho.

Cieszyński Książę nie tylko udziela licznych wywiadów – gościł już w programach Ariel Helwani’s MMA Show, UFC Unfiltered oraz na łamach MMAFighting.com – ale też pomimo wakacyjnego okresu spędzanego w Nowym Jorku nie zaniedbuje też mediów społecznościowych.

Narracja medialna cieszynianina jest oczywiście skupiona na pojedynku o pas mistrzowski wagi półciężkiej z Jonem Jonesem – i właśnie w takim klimacie utrzymany jest najnowszy wpis Polaka, w którym nawiązał do filmu Joker.
Panie Brusie Bufferze, gdy wywołasz mnie, możesz przedstawić mnie jako „Pretendenta”? #joker #LegendaryPolishPower

Na odpowiedź anonsera nie trzeba było długo czekać.

Zawsze zaszczytem jest dzielić z tobą oktagon, aby cię zapowiadać, Janie 🗣🎙

Polski zawodnik znajduje się na fali trzech zwycięstw. Obronną ręką wyszedł z siedmiu spośród ośmiu ostatnich pojedynków. W pokonanym polu zostawiał między innymi namaszczonych medialnie przed walką na kolejnych przeciwników Bonesa Luke’a Rockholda i wspomnianego Coreya Andersona.37-latek zapowiada, że interesuje go teraz wyłącznie pojedynek o pas mistrzowski. Jest przekonany, że swoimi dokonaniami na takowy w pełni zasłużył.

Opinię polskiego zawodnika wydaje się też podzielać Jon Jones. Amerykanin zapowiedział, że nie zależy mu szczególnie na natychmiastowym rewanżu z Dominickiem Reyesem i jak najbardziej potrafi wyobrazić sobie, że jego kolejnym rywalem będzie właśnie Jan Błachowicz.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Błachowicz czy Reyes? „Nie wiem, jak można gościowi odmówić” – Jones zabiera głos!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Konewa

    21 lutego 2020 at 12:12

    W Janku obudziło się medialne zwierzę 👍😉

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply