Gale UFC w Stanach Zjednoczonych nie dla niezaszczepionych zawodników z zagranicy

Pętla się zaciska – po 8 listopada niezaszczepieni zawodnicy, trenerzy i menadżerowi z zagranicy nie będą mieli wstępu do Stanów Zjednoczonych.
Dyrektor ds. rozwoju biznesu UFC Hunter Campbell przesłał zawodnikom walczącym dla organizacji, ich menadżerom oraz trenerom wytyczne dotyczące nowej polityki podróżowo-sanitarnej wprowadzonej przez rząd Stanów Zjednoczonych.
Otóż, od 8 listopada do Stanów Zjednoczonych wstęp mieli będą tylko podróżni spełniający dwa warunki. Po pierwsze – zaszczepieni jedną z siedmiu rekomendowanych przez WHO szczepionek przeciw Covd i posiadający dowód rzeczonego szczepienia. Po drugie – posiadający negatywny wynik testu zrobiony nie później niż na 72 godziny przed wylotem. Identyczne zasady obowiązują przybywających do Stanów Zjednoczonych drogą morską.

– Żeby było jasne, to nie jest polityka UFC – zaznaczył w wiadomości Campbell (za MMAFightig.com). – UFC nie wymaga od was zaszczepienia. Po prostu przekazujemy dalej najnowsze wytyczne ogłoszone ostatnio przez rząd Stanów Zjednoczonych.

Campbell pokusił się też o wskazówkę dla zawodników z zagranicy, którzy mają już zaplanowane walki w Stanach Zjednoczonych, a jednak nie skorzystali jeszcze z dobrodziejstw szczepionki.– Możecie rozważyć takie opcje, jak przylot do Stanów Zjednoczonych przed wejściem rzeczonej polityki w życie albo, jeśli tak zdecydujecie, umówienie się na przyjęcie wybranej szczepionki – napisał.

Nie wiadomo, kiedy rzeczona polityka zacznie obowiązywać także dla obywateli Stanów Zjednoczonych – że tak się prędzej czy później stanie, wydaje się pewnikiem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

8 Comments

 1. ruthless

  20 października 2021 at 00:54

  To naprawdę straszne. Aż mi foliowa czapeczka spadła z wrażenia.

  • Kroganin

   20 października 2021 at 09:24

   Segregacja sanitarna trwa w najlepsze i właśnie przez takie szmaty jak Ty ludzi będą dzielić na lepszych i gorszych tylko ze względu na fakt przyjęcia zastrzyku z substancją za którą producent nie bierze odpowiedzialności.

   Zabij się.

   • Bartłomiej Stachura

    20 października 2021 at 09:54

    Prośba jednak, aby okiełznać emocje, Kroganinie. Ruthless z normalnego użytkownika zmienił się niedawno w taką covidową maskotkę na Lowkingu, która odzywa się teraz tylko w tych tematach – i uszanujmy to!

   • shad0w3k

    21 października 2021 at 14:38

    To właśnie takie głąby jak Ty sprawiają, że aktualna rzeczywistość wygląda tak, a nie inaczej. Gdybyś zdjął ze łba tą czapeczkę foliową, a następnie jak normalny, rozsądny człowiek, który dba o innych zasczepił się to aktualnie wszystko wyglądało by inaczej.

    Polecam tą Twoją radę, którą wysłałeś do ruthlessa zastosować do siebie i najlepiej wskoczyć gdzieś do jeziora w betonowych bucikach.

    Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale właśnie z takich cepów można było się pośmiać jeszcz jakiś czas temu jak uważali, że szczepionki powodują u dzieci downa. Teraz za to myślicie, że ludzi się chipuje albo wielki spisek chce wybić połowę ludzkości -tak bo to właśnie jest czymś na czym zależy ludziom na całym świecie, półgłówku.

    Potem będziesz leżał w szpitalu i jęczał, że chcesz szczepionkę, a już będzie za późno, i oby tylko nie dojebały Cię jakieś poważne powikłania. Już niejeden taki się znalazł i znajdzie się jeszcze mnóstwo z czasem.

    • Bartłomiej Stachura

     21 października 2021 at 19:50

     Gdy propaganda mediów głównego nurtu wjedzie za mocno :)

     #Ostatniapr… tzn. wróć, ten etap mamy za sobą – teraz: #Żyjnormalnie! :D

     • shad0w3k

      22 października 2021 at 10:38

      Jakbyś miał Żonę medyczkę tak jak ja to miałbyś może troszkę większą wiedzę w temacie niż informacje z foliarskich portali Bartku :) nie oglądam mediów głównego nurtu i właściwie prawie żadnych innych.

     • Bartłomiej Stachura

      22 października 2021 at 17:57

      Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że okopanie się wokół pozycji: „trzeba wszystkich wyszczepić” staje się coraz bardziej foliarskie. Tzn. że tak zmienia się odbiór społeczny, bo nawet lud czerpiący wiedzę z TV po jakimś czasie zapyta „ale zaraz, zaraz, przecież…” I cieszy mnie to.

      Wielu znajomych po szczepionkach na wieść o trzeciej doznaje zagwozdki – „ale jak to?”. Są oczywiście też tacy, którzy przyjmą trzecią, czwartą i piątą, bo „sytuacja jest dynamiczna”, ale mam wrażenie, że takich jest jednak coraz mniej.

      Jest mnóstwo badań poddających w wątpliwość skuteczność szczepionek, lockdownów. Masz przykłady Islandii, Tajwanu czy Izraela. Atakowanie przeciwników przymusowych szczepień wpisami o chipach etc. to niskich lotów zagrywka – szczególnie, że takie chipy są już rozwijane :D I to przez polskiego producenta. Wygooglasz łatwo.

   • shad0w3k

    21 października 2021 at 14:45

    A dodam jeszcze tylko, że oczywiście, że jest podział na lepszych i gorszych bo jak ktoś nie ma za krzty rozumu to musi zostać wrzucony do worka z gorszym sortem, nie ma innego wyboru i akurat to jest bardzo mądre. Trędowatych też trzymało się w Leprozorium.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply