UFC

Gala UFC 233 w Anaheim odwołana

Szykowana na styczeń w Anaheim gala UFC 233, która miała rywalizować łeb w łeb z Bellatorem 214, została odwołana.

Zaplanowana na 26 stycznia w Anaheim gala UFC 233 nie odbędzie się. Jak donosi dziennikarz Brett Okamoto, gala zostanie przeniesiona na inny termin, co oznacza, że UFC pozostanie przy dwunastu numerowanych galach na 2019 rok.

Na tę chwilę nie wiadomo, gdzie trafią pojedynki, które zostały już zapowiedziane na UFC 233. Głównym powodem odwołania gali były problemy z zestawieniem walki wieczoru. Nie jest też jednak sekretem, że matchmakerzy starają się zestawić jak najmocniejszą kartę walk na zaplanowaną na 19 stycznia galę UFC on ESPN+ 1 – pierwszą pod flagą ESPN.

Co ciekawe, 26 stycznia w oddalonym o kilkadziesiąt kilometrów Inglewood odbędzie się gala Bellator 214 z finałem Grand Prix wagi ciężkiej pomiędzy Fedorem Emelianenko i Ryanem Baderem w charakterze walki wieczoru.

W kontekście odwołania – przeniesienia – UFC 233 warto przypomnieć, żę w styczniu 2017 roku UFC również planowało zorganizować w Anaheim galę – wówczas UFC 208 – łeb łeb z odbywającą się nieopodal galą Bellatora – i ostatecznie również wydarzenie to odwołano.

*****

Błogosławiona era, bezradna Joanna, rzeźnik z Kraju Kawy i 55 minut dramatu – pięć wniosków z UFC 231

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button