UFC

„Gadki o tym, że go poturbuję?” – bez problemu pokonałby Adesanyę? Jednoznaczna reakcja Khabiba!

Khabib Nurmagomedov został zapytany o wypowiedzi swojego menadżer Aliego Abdelaziza, który obwieścił, że Israel Adesanya stanowiłby dla Dagestańczyka łatwy łup.
Niestroniący od przekraczania cienkiej czasami granicy między promocją a absurdem, sprawny w działaniu acz medialnie oślizły Ali Abdelaziz stwierdził kilka dni temu, że jego były klient Khabib Nurmagomedov mógłby powrócić i bez większych problemów zdetronizować… Mistrza wagi średniej Israela Adesanyę!
Czy rzeczywiście Dagestańczyk rozprawiłby się łatwo z Nigeryjczykiem? O to zapytano go w najnowszym wywiadzie, jakiego udzielił MainEvent.

– Nie – odparł z uśmiechem. – Nie będę walczył w 185 funtach, nie będę walczył z nim. Teraz jest jego czas. Nie próbujcie ujmować jego wielkości. Ile lat jest już mistrzem wagi średniej? Trzy, cztery? Uważam, że zasługuje na pewien szacunek.

– Nie traktujcie go w ten sposób, opowiadając, że jakiś lekki może go łatwo pokonać.

– Grappling? Możemy robić grappling na sali treningowej, jak to miałem w zwyczaju z ciężkimi, półciężkimi średnimi. Ale walka? Gadki o tym, że go poturbuję? Ja tego nie powiedziałem. Ludzie o tym gadają, ale ja się z tym nie zgadzam.

Wczesnym niedzielnym rankiem czasu polskiego Israel Adesanya stanie do piątej obrony tytułu mistrzowskiego kategorii średniej, w ramach gali UFC 276 w Las Vegas stając naprzeciwko Jareda Cannoniera. W starciu tym Dagestańczyk faworyzuje mistrza.

Poniżej wypowiedź Khabiba.Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button