Floyd Mayweather: „Jesteśmy gotowi dać mu $15 milionów i porozmawiać o podziale PPV”


Floyd Mayweather Junior wystosował medialną propozycję finansową dla Conora McGregora.

W 2016 roku jednym z tematów, który jak bumerang powracał na czołówki portali branżowych – i nie tylko branżowych – była potencjalna bokserska walka Floyda Mayweathera Juniora z Conorem McGregorem. I wygląda na to, że w 2017 roku nie będzie inaczej.

Emerytowany, ale od dłuższego czasu przebąkujący już o powrocie bokser gościł bowiem w programie First Take – a motywem przewodnim rozmowy było jego starcie z Irlandczykiem.

Słyszycie wszystkie te plotki o różnych zawodnikach, którzy chcą się bić z Floydem Mayweatherem.

– powiedział bokser.

Wszyscy mówią o Conorze McGregorze. Gość ciągle powtarza, co wszyscy chcą usłyszeć. Ciągle mówi, że chce tej walki. Dana White, UFC – zróbmy to. Przenieście go do bokserskiego świata i pokażę mu, jak to jest.

McGregor najprawdopodobniej nie powróci do oktagonu przed majem, bo wtedy na świat ma przyjść jego pierwsze dziecko. W międzyczasie natomiast wyrobił sobie licencję bokserską w stanie Kalifornia, dolewając oliwy do ognia w temacie spekulacji odnośnie starcia z Mayweatherem.

Próbowaliśmy doprowadzić do walki z Conorem McGregorem.

– powiedział Mayweather Junior.

Znają moją liczbę. Moja liczba to gwarantowane $100 milionów. To moja liczba.
Wedle zeszłorocznej narracji Irlandczyka – która najpewniej i teraz nie ulegnie zmianie – kwoty proponowane przez Amerykanina są śmiesznie niskie i aby w ogóle rozważył dyskusję, chce zobaczyć na stole $100 milionów. Wygląda jednak na to, że Mayweather takich pieniędzy wyłożyć nie zamierza.

Jeśli zarabiałeś $5 milionów, jestem gotowy dać ci $10 milionów.

– stwierdził Mayweather.

Jeśli zarabiałeś $10 milionów, jestem gotowy dać ci $20 milionów. W swojej karierze zarobiłem $800 milionów. Nie mogę wypowiadać się na temat jego gaży, bo gdy będzie już po wszystkim, Conor McGregor musi przed kimś odpowiedzieć. Ma szefa. Floyd Mayweather nie ma szefa.

Najwyższą ujawnioną gażą Irlandczyka w jego dotychczasowej karierze w UFC były $3 miliony dolarów za drugą walkę z Natem Diazem podczas gali UFC 202. Jednak na swojej działce z PPV zarobił najprawdopodobniej sporo o wiele więcej.

Jesteśmy gotowy dać mu $15 milionów i wtedy możemy porozmawiać o podziale procentowym PPV.

– powiedział 39-letni niepokonany bokser.

Ale oczywiście to my jesteśmy „stroną A”. Jak gość może mówić o $20 czy $30 milionach, jeśli nigdy nie zarobił za walkę $8 czy $9 milionów?

Na propozycję Floyda błyskawicznie odpowiedzi na Twitterze udzielił McGregor, publikując następujący wpis.

*****

Floyd Junior przypuszcza medialny atak na Conora McGregora, łączy siły z Natem Diazem


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Pingback: Dana White oferuje Mayweatherowi i McGregorowi po $25 milionów i PPV - Lowking.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *