BellatorFedor EmelianenkoRosyjskie MMA

Fedor rozpoczyna obóz przygotowawczy

We wtorek Fedor Emalianienko rozpocznie przygotowania do pojedynku w Mattem Mitrione.

Stary Oskol – to w tym miejscu od jutra do swojej następnej walki przygotowywać będzie się najbardziej znany rosyjski zawodniki MMA w historii. O tym, jak będą przebiegały przygotowania do starcia z Mattem Mitrione, które odbędzie się 18 lutego w San Jose na gali Bellator 172, w rozmowie z Rsport.ru opowiedział trener stójki Fedora Emelianenki, Aleksander Michkov:

Pierwszy etap przygotowań do starcia w USA zacznie się we wtorek w Starym Oskole. Skupimy się podczas niego przede wszyskim na przygotwaniu fizycznym. Treningi potrwają do końca miesiąca. Następnie po krótkiej przerwie rozpoczniemy drugi etap, który także odbędzie się w Starym Oskole.

W dalszej rozmowie trener Ostatniego Cara podkreślił, że jego sparingpartnerami będą tylko rosyjscy zawodnicy z Fedor Team.

W naszym teamie mamy wystarczająco dużo dobrych zawodników. Mam tutaj na myśli Kirila Sidelnikova, braci Vadima i Viktora Nemkovów, Anatolija Tokova czy Artura Astahova. Pewnie jeszcze kilku chłopaków dojdzie. Ogólnie chcemy, by z Fedorem sparowało sześciu-siedmiu zawodników.

*****

Fedor Emelianenko: „Po walce w Bellatorze jestem gotowy na propozycje od innych organizacji”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button