Bellator

Fatalny Josh Koscheck ubity w pierwszej rundzie na Bellatorze 172 – video

Fatalna seria Josha Koschecka trwa w najlepsze – Amerykanin przegrał szóstą kolejną walkę.

Swojego debiutu pod banderą Ballatora Josh Koscheck (17-11) nie zaliczy do udanych. Kos podczas gali Bellator 172 w San Jose zaprezentował się fatalnie, już w pierwszej rundzie padając pod ciosami Mauricio Alonso (13-7).

Powracający po prawie dwuletniej absencji spowodowanej kontuzjami Amerykanin zaczął walkę agresywnie, szukając przedostania się do półdystansu, ale zamiast obalać, próbował wdawać się z rywalem w szermierkę na pięści. Fatalnie czuł jednak dystans, przestrzeliwując większość swoich ciosów i inkasując sporo kontr. Początkiem końca 39-letniego zawodnika okazał się soczysty kros, po którym ugięły się pod nim nogi. Alonso ruszył za wycofującym się rywalem, dopadł go pod siatką i tam ustrzelił soczystym podbródkowym. Koscheck próbował jeszcze łapać się za twarz, jakby starając się przekonać sędziego, że dostał palcami w oko, ale ten nie dał się nabrać, chwilę potem przerywając pojedynek.

https://twitter.com/FOXSportsArg/status/833141475122614272

Dla pamiętającego jeszcze czasy pierwszego The Ultimate Fightera Koschecka, który nie wygrał walki od 2012 roku, jest to szósta porażka z rzędu – w tym piąta kolejna przed czasem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button