KSWPolskie MMA

Fantastyczny bój! Patryk Kaczmarczyk pokonał Daniela Rutkowskiego na KSW 88!

Młody wilk lepszy od starego lisa! W starciu wieńczącym galę KSW 88 w Radomiu kapitalnie dysponowany Patryk Kaczmarczyk pokonał Daniela Rutkowskiego.
W walce wieczoru gali KSW 88 w Radomiu gremialnie skreślany Patryk Kaczmarczyk (11-2) po świetnym widowisku pokonał faworyzowanego Daniela Rutkowskiego (16-4).
Rutkowski szybko zmienił ustawienie na odwrotne. Zainkasował krótki lowking, po którym Kaczmarczyk… ściął rywala z nóg fantastycznym latającym kolanem! Jasny gwint! Rutek runął na deski jak długi, podczas gdy Patryk rzucił się na niego z ciosami. Rutkowski przetrwał jednak trudne chwile i doszedł do siebie, choć pozostał na plecach.

Młodzian przeszedł z czasem do pozycji bocznej, podczas gdy Rutkowski próbował przy ogrodzeniu wrócić na nogi. Kaczmarczyk bardzo dobrze jednaj go kontrolował. Kilka uderzeń spadło na głowę Rutkowskiego. Kaczmarczyk podniósł pozycję, zrzucając ciosy, podczas gdy Rutkowski próbował go kopać. Patryk zszedł za rywalem, atakując kolejnymi uderzeniami. Kapitalny dyspozycja młodziana, który nie dawał rywalowi czasu i przestrzeni na powrót na nogi. Daniel próbował krótkich uderzeń z pleców. Patryk skupiał się na kontroli, tu i ówdzie zrzucając ciosy. Rutkowski był aktywny z pleców. Zdzielił rywala krótkimi uderzeniami, a gdy ten podniósł pozycję, zaatakował kopnięciami.

W końcówce Rutkowski świetnie zerwał się na nogi i sam przewrócił Kaczmarczyka. Z góry zdzielił go kilkoma uderzeniami. Rozbrzmiał gong kończący pierwszą odsłonę.

Daniel znowu zmienił ustawienie na otwarcie rundy – i ponownie zainkasował kolana, aż dwa, na głowę! Nie były jednak one tak dewastujące. Kaczmarczyk spróbował obalenia, ale nie zdołał przenieść walki do parteru. Trafił za to soczystymi ciosami. Kolejne latające kolano na głowę Daniela – i znów weszło!

Rutek złapał Patryka, szukając obalenia. Przez kilkadziesiąt sekund pracował nad przeniesieniem walki do parteru, ale Kaczmarczyk kapitalnie się wybronił. Gdy zaś walka wróciła na środek, Patryk fantastycznym kopnięciem na głowę posłał Daniela na deski! Rzucił się za rywalem, ale ten przetrwał i z czasem nie tylko wrócił na nogi, ale też z klinczu obalił Kaczmarczyka. Minęła połowa drugiej rundy.Patryk próbował przy ogrodzeniu wracać na nogi, ale zainkasował kilka krótkich uderzeń. Z czasem jednak dopiął swego, choć szybko Rutkowski wyniósł go i przewrócił – tylko jednak na chwilę, bo Kaczmarczyk natychmiast zerwał się na nogi. Pozostał jednak wbity w ogrodzenie. Rutkowski nadal pracował nad przeniesieniem walki do parteru, tu i ówdzie atakując krótkimi uderzeniami. Runda druga dobiegła końca.

Kaczmarczyk rozpoczął rundę trzecią aktywniej – od ciosów i lowknigów. Rutkowski nie pozostawał mu jednak dłużny – skarcił go kombinacjami. Daniel wpadł w Patryka, zamykając go na ogrodzeniu. Tam po krótkim kotle przewrócił młodziana, ale ten szybko powrócił na górę. Rutkowski nadal jednak próbował sforsować jego defensywę zapaśniczą. Bez powodzenia. Rozerwanie.


Pełne wyniki KSW 88 – tutaj


Obaj zawodnicy zmęczeni – ale aktywni. Kolejne kolana Kaczmarczyka, Rutkowski odpowiada jednak uderzeniami. Próba obalenia w wykonaniu Patryka, ale Daniel złapał go w gilotynę, a następnie przy siatce zaszedł mu za plecy. Unieruchomił Kaczmarczyka na kolanach przy ogrodzeniu.

Rutkowski atakował krótkimi ciosami zza pleców, podczas gdy Kaczmarczyk pilnował szyi, aby nie dać sobie zapiać duszenia. W końcu zdołał się zerwać na nogi, ale pozostał wbity w siatkę. Minuta do końca pojedynku.
Kaczmarczyk spróbował ninja choke, ale nie był w stanie zapiąć techniki. Rutkowski męczył go na ogrodzeniu, od czasu do czasu atakując krótkimi uderzeniami.

Sędziowie wątpliwości nie mieli, jednogłośnie orzekając o zwycięstwie Patryka Kaczmarczyka w stosunku 3 x 29-28. Dla 25-latka była to trzecia wygrana z rzędu, która mocno zbliża go do rozgrywki o tron wagi piórkowej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button