KSWPolskie MMA

Fajerwerków nie stwierdzono – Islam Djabrailov lepszy od Alfana Rochera-Labesa na KSW 90

Islam Djabrailov po nudnej walce wypunktował debiutującego w KSW Alfana Rochera-Labesa podczas gali KSW 90.
W limicie kategorii koguciej Islam Djabrailov (10-5) udanie zrewanżował się faworyzowanemu Alfanowi Rocherowi-Labesowi (10-3) za porażkę z 2020 roku, pokonując Francuza podczas gali KSW 90 w Warszawie.
Pierwsza runda była toczona w niespiesznym tempie. Rocher-Labes wywierał delikatną presję, ale korzystał niemal wyłącznie z lewego prostego, parowanego bez większych problemów przez Djabrailova. Walczący z kontry Niemiec był skuteczniejszy, kilka razy dosięgając sierpowymi Francuza. Raz nawet mocnym lewym sierpem posłał Francuza na deski, przedzierając się później do krucyfiksu, z którego zrzucił kilka łokci.


Pełne wyniki KSW 90 – tutaj


Fajerwerków w rundzie drugiej nie stwierdzono. Rocher-Labes był aktywniejszy, ale ograniczał się niemal wyłącznie do lewego prostego. Walczący z kontry Djabrailov czaił się z odwrotnej pozycji na lewy sierp – i kilka razy dopiął swego. W końcówce Niemiec sfinalizował jeszcze obalenie.

Runda trzecia toczyła się niemal wyłącznie w parterze. Djabrailov obalał i trzymał Rochera-Labesa na dole, ale pod kątem ofensywy nie robił nic. Francuz atakował natomiast krótkimi uderzeniami, choć nie był w stanie się wydostać z niedogodnej pozycji.

Sędziowie orzekli o zwycięstwie Islama Djabrailova – pierwszym w klatce KSW – w stosunku 3 x 29-28.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button